Xiaomi Redmi Note 5, 14 Şubat’ta satışa çıkıyor

Ana Sayfa » Gündem » Xiaomi Redmi Note 5, 14 Şubat’ta satışa çıkıyor
Xiaomi Redmi Note 5, 14 Şubat’ta satışa çıkıyor

Xiaomi markasının yeni cihazı Xaomi Redmi Note 5‘i dünyada ilk kez Flipkart’ta satışa çıkaracak.

Flipkart, Hindistan‘ın en büyük çevrimiçi alışveriş sitesi olmakla biliniyor.  Xiaomi, telefonu Flipkart sitesinden bu Sevgililer Günü’ne özel olarak satacağını önermişti. Bu öneri kabul edildi. Ayrıca bir fragman yayınladılar. Yayınladıkları fragmanda Flipkart, telefonun Redmi Not 5 olarak adlandırılabileceğini de ima etti. Redmi Note 5‘i Redmi 5 yerine Hindistan’da görebildiğimizi gösteren bir raporun ardından geldi. Söylentilerin çoğuna göre, Redmi Not 5’in geçen yıl Aralık ayında Çin’de piyasaya sürülen yeniden markalaştırılmış bir Redmi 5 Plus olabileceğini öne sürüyor. Bununla birlikte, bazı yeni haberlerde, Xiaomi’nin telefonunu Hindistan’da biraz daha güçlü bir yonga setiyle başlatabileceğini öne sürdü. Xiaomi‘nin Hindistan’daki başarısı göz önüne alındığında Redmi Note markalaşma işlemine devam edebileceğini de belirtti.

Xaomi Redmi Note5 cihazının özellikleri neler?

Xaomi Redmi Note 5, Snapdragon 625 veya Snapdragon 630/636 yonga setine sahip olacak. 18: 9 en-boy oranıyla 6 inç Full HD + ekran ile gelecek. Redmi Note 5’in diğer özellikleri arasında, diğer standart bağlantı seçeneklerine ek olarak parmak izi sensörü bulunacak. Ayrıca çift SIM ve 4G VoLTE desteği ile birlikte arkada çift kamera kurulumu bulunuyor. Hidistan için böyle bir seçim yapılmasının özel bir sebebi olabilir. Hatırlarsak birçok Doğulu şirketin ABD ve Avrupa’da sıkıntı yaşadığını biliyoruz. Hindistan’ın gelişimi açısından uygun bir fiyatla satışa sunulacaktır.

İlginizi Çekebilir :  Elon Musk Türkiye'ye gelmekten vazgeçti

Xiaomi Redmi Note 5, 14 Şubat’ta satışa çıkıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popup Reklam Kullanan Siteler Cezalandırılacak Twitter bu yıl terörle mücadelede 300.000 hesabı askıya aldı Samsung büyük TV günleri başladı Manzara fotoğrafçılığı için 10 altın kural YAZGİG’17 İçin Kayıtlar Başlıyor YouTube, Logan Paul’un reklam yasağını kaldırdı

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır