Yansıtıldığı Ortamı Dokunmatik Yapan Sony Xperia Projector

Ana Sayfa » Teknoloji » Yansıtıldığı Ortamı Dokunmatik Yapan Sony Xperia Projector
Yansıtıldığı Ortamı Dokunmatik Yapan Sony Xperia Projector

Sony ‘nin, IFA ‘da tanıtımını yaptığı Sony Xperia Projector ürünü ilk kez lansmana çıktı.Daha öncede Mobil Dünya Kongresi‘nde Xperia serisi akıllı telefonları sunmuştu.Sony Xperia Projector cihazının diğerlerinden farklı olması ona bir ayrıcalık kattı ve büyük alkış aldı.

Yeni çıkarılan ürünün özelliği yansıtıldığı yüzeyi dokunmatik hale dönüştürebiliyor.Sony Xperia Projector bir nevi projektör görevi görüyor.Sony Xperia Projector cihazını projektörden ayıran özelliği yansıttığı yüzeyin dokunmatik hale gelmesidir.

sony-xperia-projector-inceleme

Yansıtılan yüzey bir Android kurulu sistem halinde karşımıza çıkıyor.Şuan için Android 6.0.1 olan cihaz güncelleme almaya devam edecek.Ağırlığı ortalama 5 kilo olan Sony Xperia Projector sade, şık ve estetik bir yapıya sahip.Küçük olmasının avantajından dolayı istediğiniz alana götürmeye müsait olan cihaz çıktığı ilk günden itibaren yoğun ilgi gördü.

Özellikle çocuklar için birebir olan ürün radyasyon ve düşük enerji ile çocukların göz bozukluğu ve radyasyona maruz kalmalarını engelliyor.Cihazın fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok.Kasım ayında piyasaya sürülecek ürüne talebin çok olması bekleniyor.

Cihazın tanıtım filmi ;


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yansıtıldığı Ortamı Dokunmatik Yapan Sony Xperia Projector - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

E Haciz nedir? E Haciz sorgulama nasıl yapılır? Angelina Jolie ile Cristiano Ronaldo’nun Yer Alacağı Türk Dizisi Nokia Kişiye Özel 1Tbps Hızında İnternet Hizmeti Sunacak! Yeni iOS hatası birçok uygulamada erişimi devre dışı bırakıyor Twitter’ın tweet fırtınası özelliği Android’e geldi Periscope canlı yayın nasıl izlenir?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır