Yemekteyiz Pakize Baş kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Yemekteyiz Pakize Baş kimdir? Nereli ve kaç yaşında?
Yemekteyiz Pakize Baş kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

TV 8 ekranlarının uzun soluklu yarışması Yemekteyiz’de yeni hafta heyecanı başladı. İzleyiciler şimdiden yeni yarışmacılarla ilgili araştırma yapmaya başladı. Bu hafta yarışmada dikkat çeken isimler yer alıyor. Programın renkli isimlerinden birisi de Pakize Baş. Peki Yemekteyiz Pakize Baş kimdir? Web Takibi ekibi olarak Yemekteyiz Pakize Baş kaç yaşında, nereli sorularının yanıtını sizler için araştırdık. İşte merak edilen tüm detaylar…

Yemekteyiz Pakize Baş kimdir?

Yemekteyiz yarışmacıları bu hafta da birbirinden renkli. Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla haftaiçi her gün 15.45’te izleyici karşısına çıkan Yemekteyiz yarışması izleyicileri ekran başına kitliyor. Peki yeni yarışmacılardan Yemekteyiz Pakize Baş kimdir? İşte cevabı…

Pakize Baş 44 yaşındadır. Aslen Orduludur. Mesleği matbaacılıktır. İstanbul yalnız yaşıyor. Bir kız annesidir. Kısa süre turizmle ilgilenen Pakize hanım bir süre sonra kendi işini kurmuştur.

Yemekteyiz’in konusu ne?

Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye’de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.


Yemekteyiz Pakize Baş kimdir? Nereli ve kaç yaşında? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Snapchat, Hikayeler Arama Özelliği Ekledi Drone teknolojisi arama kurtarma ekipleri için kullanılacak E Okul Neden Kapatıldı? E Okul’a Nasıl Girilir? 2019 Volkmar Denner kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Ford Mustang GT “İyi Komşu Modu” ile Geliyor! Hack White 17 etkinliği 16-17 Aralık‘da katılımcılarını bekliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır