Yemekteyiz Yavuz Azap kimdir? Kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor?

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Yemekteyiz Yavuz Azap kimdir? Kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor?
Yemekteyiz Yavuz Azap kimdir? Kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor?

TV 8 ekranlarının uzun soluklu yarışması Yemekteyiz’de yeni hafta heyecanı başladı. İzleyiciler şimdiden yeni yarışmacılarla ilgili araştırma yapmaya başladı. Bu hafta yarışmada dikkat çeken isimler yer alıyor. Programın renkli isimlerinden birisi de Yavuz Azap. Peki Yemekteyiz Yavuz Azap kimdir? Web Takibi ekibi olarak Yemekteyiz Yavuz Azap kaç yaşında, nereli sorularının yanıtını sizler için araştırdık. İşte merak edilen tüm detaylar…

Yemekteyiz Yavuz Azap kimdir?

Yemekteyiz yarışmacıları bu hafta da birbirinden renkli. Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla haftaiçi her gün 15.45’te izleyici karşısına çıkan Yemekteyiz yarışması izleyicileri ekran başına kitliyor. Peki yeni yarışmacılardan Yemekteyiz Yavuz Azap kimdir? İşte cevabı…

Yavuz Azap 44 yaşındadır. Asıl mesleği işletmeciliktir. Aslen Trabzonludur ve iki yıllık evlidir. Şimdilerde kendi kafesini işletiyor.

Yemekteyiz’in konusu ne?

Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye’de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.


Yemekteyiz Yavuz Azap kimdir? Kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Amazon Türkiye’den Alımlar Gerçekleştirecek Türkiye’nin İlk Yerli Metrobüsü Üretildi Youtube Türkiye’de En Çok Kazanan 11 Youtube Kanalı Tansu Yeğen kimdir? Kaç yaşında ve nereli? YAZGİG’17 İçin Kayıtlar Başlıyor Milli Takım, CS:GO Dünya Şampiyonası’nda Finalde!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır