Yeni Galaxy Note 7 İçin Tarih Açıklandı!

Ana Sayfa » Gündem » Yeni Galaxy Note 7 İçin Tarih Açıklandı!
Yeni Galaxy Note 7 İçin Tarih Açıklandı!

Üst seviye güvenli Galaxy Note 7 modellerinin satışa çıkacağı tarih belli oldu. İlk olarak ana vatanı Güney Kore’de ve daha sonra diğer ülkelerde satışa sunulacak.

Bildiğimiz üzere Samsung son dönemde çıkartmış olduğu Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı batarya sorunundan ötürü birçok şeyle karşı karşıya kaldılar. Şirket çıkan sorundan dolayı satışları durdurmuş ve güvenlik amaçlı değişim kampanyası başlatarak Galaxy Note 7 kullanıcılarından telefonlarının iade edilme sürecine girilmişti.

Şimdi ise yeni Galaxy Note 7 modellerinin tekrardan ne zaman satışa sunulacağı tarih belirlendi.

Yeni Galaxy Note 7 modelleri 28 Eylül tarihi ile ana vatanı olan Güney Kore‘de satışa çıkacak. Güney Kore’den sonra diğer ülkelerde de yavaş bir şekilde satışlar eskisi gibi devamlılığını sürdürecek.

Edinen bir bilgiye göre Galaxy Note 7 modellerinin kutusunda “güvenli” olduğunu gösteren bilgiler yer alacak ve cihazın pil göstergesi de beyaz yerine yeşil olacağı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir :  Samsung, Özürlerini Kabul Etmek için Hediye Dağıtıyor!

Yeni Galaxy Note 7 İçin Tarih Açıklandı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple iOS 11 Nasıl Yüklenir? (Görselli Anlatım) Facebook İşitme Engelliler İçin Canlı Yayınlara Altyazı Getiriyor Çocuklara Özel Arama Motoru Google Çocuklara Özel Yeni Program Yapacak TP-Link Yeni Telefonu Satışa Sunuldu GTA 5 İçin Pokemon GO Modu Geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır