Yeni GoPro 30 Mart tarihinde açıklanabilir

Ana Sayfa » Gündem » Yeni GoPro 30 Mart tarihinde açıklanabilir
Yeni GoPro 30 Mart tarihinde açıklanabilir

Yeni GoPro, 30 Mart tarihinde açıklanabileceği ortaya çıktı.

Yeni bir aksiyon kamerası için pazarda iseniz, bir duyuru için daha fazla beklemek zorunda kalmayacaksınız. Çünkü Nokishita Camera’ya göre, 30 Mart‘ta bir duyuru yapılması bekleniyor. Bu, Mart ayı sonuna doğru bir duyuru göreceğimizi de iddia eden Photo Rumours’un daha önceki bir raporuyla aynı doğrultuda.

Şimdilik kamera hakkında çok şey bilinmiyor. Yeni HERO‘dan bahseden, online olarak yüklenen bu broşüre, Nokishita Camera’nın tweet’i bağlanıyor. Ancak yeni kameranın HERO‘yu çağırmayı planlamaması halinde, model numarasından bahsedilmiyor. Anlatabileceğimiz kadarıyla, arka tarafındaki dokunmatik ekrana sahip olacak standart firmanın kamerasına benziyor.

GoPro yakın zamanda kamera teknolojisini başka şirketlere de lisanslayacak

Ancak bundan başka potansiyel olarak yeni özelliklerden bahsetmiyoruz. Bu yüzden 30 Mart‘a kadar beklemek zorunda kalacağımızı tahmin ediyoruz. Bu arada firma, yakın zamanda kamera teknolojisini başka şirketlere de lisanslayacağını duyurdu. Bu, onaylı üçüncü taraf GoPro ürün ve aksesuarlarında kullanılacak GoPro lisanslı kamera lensleri ve sensör modülleri ile sonuçlanacaktır.

Muhtemelen yeni kameranın kendi markalı kameralarını ve aksesuarlarını yapmaya devam etmesi bekleniyor. Ancak aynı zamanda şirket için yeni bir gelir kaynağı yaratmak için bir dallanma da olacak.


Yeni GoPro 30 Mart tarihinde açıklanabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

KFC artık Bitcoin ödemesi kabul ediyor The Walking Dead ve Fear TWD dizisi köprü kuruyor YouTube resmi sanatçı rozeti dağıtmaya başladı E Okul çöktü mü? E Okul’a neden giriş yapılmıyor? Tesla Roadster’ın ‘Plaid’ moduna ait video yayınlandı Yeni Audi A7 19 Ekim’de Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır