Yeni GoPro 30 Mart tarihinde açıklanabilir

Ana Sayfa » Gündem » Yeni GoPro 30 Mart tarihinde açıklanabilir
Yeni GoPro 30 Mart tarihinde açıklanabilir

Yeni GoPro, 30 Mart tarihinde açıklanabileceği ortaya çıktı.

Yeni bir aksiyon kamerası için pazarda iseniz, bir duyuru için daha fazla beklemek zorunda kalmayacaksınız. Çünkü Nokishita Camera’ya göre, 30 Mart‘ta bir duyuru yapılması bekleniyor. Bu, Mart ayı sonuna doğru bir duyuru göreceğimizi de iddia eden Photo Rumours’un daha önceki bir raporuyla aynı doğrultuda.

Şimdilik kamera hakkında çok şey bilinmiyor. Yeni HERO‘dan bahseden, online olarak yüklenen bu broşüre, Nokishita Camera’nın tweet’i bağlanıyor. Ancak yeni kameranın HERO‘yu çağırmayı planlamaması halinde, model numarasından bahsedilmiyor. Anlatabileceğimiz kadarıyla, arka tarafındaki dokunmatik ekrana sahip olacak standart firmanın kamerasına benziyor.

GoPro yakın zamanda kamera teknolojisini başka şirketlere de lisanslayacak

Ancak bundan başka potansiyel olarak yeni özelliklerden bahsetmiyoruz. Bu yüzden 30 Mart‘a kadar beklemek zorunda kalacağımızı tahmin ediyoruz. Bu arada firma, yakın zamanda kamera teknolojisini başka şirketlere de lisanslayacağını duyurdu. Bu, onaylı üçüncü taraf GoPro ürün ve aksesuarlarında kullanılacak GoPro lisanslı kamera lensleri ve sensör modülleri ile sonuçlanacaktır.

Muhtemelen yeni kameranın kendi markalı kameralarını ve aksesuarlarını yapmaya devam etmesi bekleniyor. Ancak aynı zamanda şirket için yeni bir gelir kaynağı yaratmak için bir dallanma da olacak.


Yeni GoPro 30 Mart tarihinde açıklanabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Huawei Mate 10 ve Huawei Mate 10 Pro tanıtıldı Microsoft’un ortaya çıkan patenti, katlanabilir çift ekrana sahip Milyonlarca malware saldırısının ardındaki dev botnet kapatıldı İran’da Clash of Clans’a Yasak Getirildi Facebook hesap değiştirme özelliğini masaüstünde test ediyor Google Chrome reklam filtreleme özelliği nasıl çalışır?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır