Yeni Motorola Telefonları Gelecek Ay Açıklanacak

Ana Sayfa » Mobil » Yeni Motorola Telefonları Gelecek Ay Açıklanacak
Yeni Motorola Telefonları Gelecek Ay Açıklanacak

Şuan ki sahibi Lenovo olan Motorola yeni telefonları gelecek ay tanıtılması bekleniyor.

Bildiğimiz üzere Google tarafından Lenovo‘ya satılan Motorola, Lenovo tarafından sunulan yeni telefonlar çıktığından bu yana biraz zaman geçti. Fakat gelecek ay Motorola bu sessizliği bozacak gibi duruyor. Şubat‘ta gerçekleştirilecek olan 2017 Mobil Dünya Kongresi‘nde yeni telefonlarını tanıtacağı bekleniyor. MotorolaMobil Dünya Kongresi için bir basın bültenine davetiye göndermeye başladı, bundan dolayıda 2017 Mobil Dünya Kongresi‘nde bir sürprizi olacağını doğrulayabilir. Beklenen telefon Moto G5 Plus olmasıyla birlikte geçtiğimiz bir kaç haftadır telefonla ilgili birkaç sızıntı yer alıyor.

Bu sene Mobil Dünya Kongeresi, Barcelona‘da 27 Şubat4 Mart arası düzenlenecek. Bu sene Mobil Dünya Kongresi‘nde merakla beklenen ise Samsung Galaxy S8 olup olmaması.


Yeni Motorola Telefonları Gelecek Ay Açıklanacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Başlıca iOS 11 sorunları ve çözümleri Ücretsiz Occult Raise Steam Key’i İngiltere, ülkedeki Kaspersky kullanıcılarını uyardı Instagram geçiçi olarak engellendin sorunu nasıl çözülür? Türk YouTuberlar boks maçı yapmayı planlıyorlar! Disney Kablosuz Şarj Odası Kuruyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır