Yeniden Tasarlanan Skype App Geliştiriliyor

Ana Sayfa » Yazılım » Yeniden Tasarlanan Skype App Geliştiriliyor
Yeniden Tasarlanan Skype App Geliştiriliyor

Microsoft şimdi yeni bir tasarımın yanı sıra birkaç yeni özellik alacak olan mevcut Skype uygulaması için büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyor.

Microsoft‘un sevdiklerinizle iletişim kurmak için tasarlanan ve şuan milyonlarca insan tarafından kullanılan uygulamanın önemi çok fazla. Yeni bir rapora göre, Microsoft şimdi yeni bir tasarımın yanı sıra birkaç yeni özellik alacak olan mevcut Skype uygulaması için büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyor.

Uygulama, Microsoft‘un Skype için Universal Windows Uygulamasında tanıtan tasarımdan esin kaynağı olan yeni bir tasarıma kavuşuyor. Bu, her iki önemli platformda da Skype‘taki görünüm ve izlenim için daha tutarlı bir sonuç getireceği tahmin ediliyor. Sohbet arayüzüne eklenen yeni özelliklerden biride  “Bul” etiketi. Bunun sayesinde kullanıcılar, uygulama içindeki içeriği kolayca arayabilecek.

GIF’leri konuşmalara eklemesine olanak tanıyacak. Android için Skype uygulaması piyasaya çıkacağını henüz söylemedi ancak test kullanıcı olmak isteyenlerin buradan kaydolması mümkün. Yeni arayüz sayesinde bazı özellikler göz önünde yer alıp rahatça bulunurken GIF gönderme özelliği gibi diğer özelliklerde ufak detaylarla gelişim sağlayacaktır.


Yeniden Tasarlanan Skype App Geliştiriliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung’un Akıllı Asistanın Adı Belli Oldu : Bixby Microsoft Office 2019 Preview versiyonu yayınlandı Facebook iş başvuru özelliğini 40 ülkeye genişletiyor Klavyede Bazı Tuşlarda Neden Kabartma Var ? Yeni iPhone kalem desteğiyle 2019’da gelebilir Çocuklara Özel Arama Motoru

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır