Yeniden Tasarlanan Skype App Geliştiriliyor

Ana Sayfa » Yazılım » Yeniden Tasarlanan Skype App Geliştiriliyor
Yeniden Tasarlanan Skype App Geliştiriliyor

Microsoft şimdi yeni bir tasarımın yanı sıra birkaç yeni özellik alacak olan mevcut Skype uygulaması için büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyor.

Microsoft‘un sevdiklerinizle iletişim kurmak için tasarlanan ve şuan milyonlarca insan tarafından kullanılan uygulamanın önemi çok fazla. Yeni bir rapora göre, Microsoft şimdi yeni bir tasarımın yanı sıra birkaç yeni özellik alacak olan mevcut Skype uygulaması için büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyor.

Uygulama, Microsoft‘un Skype için Universal Windows Uygulamasında tanıtan tasarımdan esin kaynağı olan yeni bir tasarıma kavuşuyor. Bu, her iki önemli platformda da Skype‘taki görünüm ve izlenim için daha tutarlı bir sonuç getireceği tahmin ediliyor. Sohbet arayüzüne eklenen yeni özelliklerden biride  “Bul” etiketi. Bunun sayesinde kullanıcılar, uygulama içindeki içeriği kolayca arayabilecek.

GIF’leri konuşmalara eklemesine olanak tanıyacak. Android için Skype uygulaması piyasaya çıkacağını henüz söylemedi ancak test kullanıcı olmak isteyenlerin buradan kaydolması mümkün. Yeni arayüz sayesinde bazı özellikler göz önünde yer alıp rahatça bulunurken GIF gönderme özelliği gibi diğer özelliklerde ufak detaylarla gelişim sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir :  Microsoft'un Yeni Bilgisayarı: Surface Studio

Yeniden Tasarlanan Skype App Geliştiriliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Instagram çöktü mü? Instagram neden çalışmıyor? 2.7 milyon CCleaner kullanıcısının bilgileri tehlike altında Android Cihazlarda Pil Ömrüne Zarar Veren 10 Uygulama Battlefield 1’e Yeni Ek Paket Başbakan Yıldırım ODTÜ’de Teknoloji ve İletişim Hakkında Konuştu İphone’nin Hayat Kurtaracak Özelliği

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır