Yerli antivirüs Dev Secure yurt dışına açılmaya hazırlanıyor

Ana Sayfa » Yazılım » Yerli antivirüs Dev Secure yurt dışına açılmaya hazırlanıyor
Yerli antivirüs Dev Secure yurt dışına açılmaya hazırlanıyor

Yerli antivirüs yazılımı Dev Secure, yurt dışına açılmak için hazırlık yapıyor.

Yerli antivirüs yazılımı olan Dev Secure yetkilisiyle ile yapmış olduğumuz röportajda yıllardır üzerinde çalışmalarını sürdürdükleri yerli antivirüs programının yurt dışında kullanımı adına bazı çalışmalar üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Dev Secure antivirüs yazılımı ilk olarak 9 yıllık çalışması sonucunda piyasaya sürüldü. Birkaç yıl önce başlayan sıkı çalışmalar sonucunda daha çok işlevsel özellik kazandırılarak yeni bir formata kavuştu. DevlopSoft ekibi son birkaç yıl içerisindeki yoğun çalışmalar sonucunda masaüstü yazılımı yanında mobil uygulamasını yayına sokmasının ardından yurt içi içerisinde birçok kamusal alanlardaki bilgisayarlarda kullanımına başlandı. Bir diğer büyük hedefleri olan yurt dışındaki kullanımını yaygınlaştırmak adına hazırlıklarına devam ediyorlar.

Yerli antivirüs Dev Secure, her bilgisayar için uygun olarak tasarlandı

Sektörde yer alan birçok antivirüs yazılımı, çalışma ve işlevi bakımından her bilgisayar için uygun bir şekilde tasarlanmıyor. İşletim sistemi, RAM tüketimi, fazla yer kaplaması gibi sorunlar doğurabiliyor ve bu nedenle her bilgisayar için uygun olamıyor. Ancak Dev Secure sadece bir dakikadan daha kısa bir süre içerisinde kuruluma sahip olması yanında işlev bakımından sektördeki büyük antivirüslere bakıldığından rekabet düzeyine sahip.

Dev Secure masaüstü versiyonu

Özellikle USB virüslerini anında tespit etmesiyle tanınan antivirüs yazılımı, tarayıcıyı reklam virüsleri gibi zararlı etkenlerden korurken, akıllı algoritması ile veritabanında kayıtlı olmayan fidye yazılımlarını bile yok edebilme gücüne sahip.


Yerli antivirüs Dev Secure yurt dışına açılmaya hazırlanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Samsung Notebook 9 fiyatları açıklandı YouTube, Videoyu Ekran Boyutuna Göre Dinamik Olarak Uyarlayacak Samsung, Cihazlarında Açık Bulanlara Büyük Miktar Ödeyecek BlaBlaCar, Türkiye Ofisini Kapatma Kararı Aldı Göktürk-1 Uydusu Fırlatılmayı Bekliyor! Facebook Lite, 500 Milyon İndirmeyi Aştı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır