Yerli Hacker Filmi : Tehdit: Siber Çöküş Çok Yakında!

Ana Sayfa » Sinema » Yerli Hacker Filmi : Tehdit: Siber Çöküş Çok Yakında!
Yerli Hacker Filmi : Tehdit: Siber Çöküş Çok Yakında!

Türkiye’de film sektöründe hepimiz biliyoruz ki belli bir kademeye şuan ulaşamadık diyebilirim. Türk insanı komedi veya aşk gibi konuları olan filmlerden bıkmış bir çoğumuz yeni çözümler üreterek dublajlı yabancı filmler veya altyazılı yabancı dizileri hayranlıkla izliyor. Nedenini sorar isek Türkiye’deki film sektörünün diğer konulara açılmama sebebidir. Peki kim Türkiye’de film sektörüne sahip çıkacak derken Hakan KADIOĞLU‘nun başlatmış olduğu Tehdit: Siber Çöküş filmi ile Türkiye’de film sektörün farklı alanlara yönelebileceğini göstererek bir Hacker filmi ortaya çıkarttı.

Filmin Teaseri Şubat ayında yayınlanmıştı ama film yavaş yavaş ortaya çıkınca trailerlerde ortaya çıktı.

Filmin konusu ise ;

Böyle bir filmin Türk insanı tarafından ortaya çıkartılması beni ve herkesi gururlandırıyor. Bu filminde sektöre canlılık katacağını ve diğer  film yönetmenlerinin ve senaristlerinin farklı alanlara yönelebileceğinin göstergesidir.

Resmi Facebook sayfası için tıklayınız.

 

Yerli Hacker Filmi : Tehdit: Siber Çöküş Çok Yakında! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Uluslararası Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Konferansı Sona ErdiAnkara Üniversitesi Bilişim Günleri Yaklaşıyor!Google’ın RAISIR’ı İle Resimlerin Kalitesini ArtırabileceğizGTA 5 Redux Modu GeliyorApple, iOS 10.3.2 ve macOS 10.12.5’in Beta 2 Güncellemesini YayınladıYeni Lityum İyon Pil Teknolojisi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır