Yerli Hacker Filmi : Tehdit: Siber Çöküş Çok Yakında!

Ana Sayfa » Sinema » Yerli Hacker Filmi : Tehdit: Siber Çöküş Çok Yakında!
Yerli Hacker Filmi : Tehdit: Siber Çöküş Çok Yakında!

Türkiye’de film sektöründe hepimiz biliyoruz ki belli bir kademeye şuan ulaşamadık diyebilirim. Türk insanı komedi veya aşk gibi konuları olan filmlerden bıkmış bir çoğumuz yeni çözümler üreterek dublajlı yabancı filmler veya altyazılı yabancı dizileri hayranlıkla izliyor. Nedenini sorar isek Türkiye’deki film sektörünün diğer konulara açılmama sebebidir. Peki kim Türkiye’de film sektörüne sahip çıkacak derken Hakan KADIOĞLU‘nun başlatmış olduğu Tehdit: Siber Çöküş filmi ile Türkiye’de film sektörün farklı alanlara yönelebileceğini göstererek bir Hacker filmi ortaya çıkarttı.

Filmin Teaseri Şubat ayında yayınlanmıştı ama film yavaş yavaş ortaya çıkınca trailerlerde ortaya çıktı.

Filmin konusu ise ;

Böyle bir filmin Türk insanı tarafından ortaya çıkartılması beni ve herkesi gururlandırıyor. Bu filminde sektöre canlılık katacağını ve diğer  film yönetmenlerinin ve senaristlerinin farklı alanlara yönelebileceğinin göstergesidir.

Resmi Facebook sayfası için tıklayınız.

 


Yerli Hacker Filmi : Tehdit: Siber Çöküş Çok Yakında! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SpaceX Gelecek Yıl İki Özel Yolcuyu Aya Uçurmayı Planlıyor Hackerlar Facebook Messenger ile Yeni Yöntem Geliştirdiler Binlerce mühendis Apple otonom araç projesinde çalışıyor! Haftanın Film Önerisi #1 İstanbul’da İnternet Ücretsiz Olacak! Dubai, uçan taksi servisini test etmeye başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır