Yerli Otomobilden Yeni Bilgiler Ulaştı!

Ana Sayfa » Otomobil » Yerli Otomobilden Yeni Bilgiler Ulaştı!
Yerli Otomobilden Yeni Bilgiler Ulaştı!

NTV kanalına konuk olan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yerli otomobille ilgili yeni güncel bilgilere değindi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, çıkmış olduğu NTV kanalında yerli otomobille ilgili yeni bilgiler paylaştı. Hatırlarsak yerli otomobil ile ilgili ilk çalışmalar geçtiğimiz sene Mayıs ayında başlamıştı. Fikri Işık, bazı bilgilerin dışında önemli noktalara değindi.

Fikri Işık, bazı önemli noktalara değildi. Bunlardan bir kaçı yerli otomobilin ticari ağırlıklı bir iş olduğunu, yerli otomobilin pazarlanması ve küresel pazarda başarı elde edilmesi için çalıştıklarını söyledi. Ayrıca yerli otomobilin ilk aşamada ticari taksiye yönelik bir model geliştireceğini açıkladı. Farklı bölümlere ait otomobiller olacağı ve küresel çapta başarı elde etmek istediklerini belirtirken, 2019 yılında  yerli otomobil, halkın kullanımına sunacaklarını da açıkladı.

 


Yerli Otomobilden Yeni Bilgiler Ulaştı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Messenger’a Sohbet Odaları Geliyor! Goodyear’dan Land Rover Discovery SVX’ın konsept lastikleri İran’lı Hacker Brazzers’in Instagram Hesabını Hackledi Samsung Galaxy Note 9 parmak izi sensörü yeni haberler geldi Facebook, Profil Resimleri İçin Yeni Özellik Test Ediyor OnePlus 6 özelliklerine dair yeni sızıntı ortaya çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır