Yerli Otomobilden Yeni Bilgiler Ulaştı!

Ana Sayfa » Otomobil » Yerli Otomobilden Yeni Bilgiler Ulaştı!
Yerli Otomobilden Yeni Bilgiler Ulaştı!

NTV kanalına konuk olan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yerli otomobille ilgili yeni güncel bilgilere değindi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, çıkmış olduğu NTV kanalında yerli otomobille ilgili yeni bilgiler paylaştı. Hatırlarsak yerli otomobil ile ilgili ilk çalışmalar geçtiğimiz sene Mayıs ayında başlamıştı. Fikri Işık, bazı bilgilerin dışında önemli noktalara değindi.

Fikri Işık, bazı önemli noktalara değildi. Bunlardan bir kaçı yerli otomobilin ticari ağırlıklı bir iş olduğunu, yerli otomobilin pazarlanması ve küresel pazarda başarı elde edilmesi için çalıştıklarını söyledi. Ayrıca yerli otomobilin ilk aşamada ticari taksiye yönelik bir model geliştireceğini açıkladı. Farklı bölümlere ait otomobiller olacağı ve küresel çapta başarı elde etmek istediklerini belirtirken, 2019 yılında  yerli otomobil, halkın kullanımına sunacaklarını da açıkladı.

 


Yerli Otomobilden Yeni Bilgiler Ulaştı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Kapatma Android 7.0 ile Gelecek Yenilikler Ve Güncelleme Gelecek Cihazlar Vizyona Yeni Çıkacak The Promise Filmine Tepkiler Yağıyor! Yeni Windows Terminal artık indirmeye hazır Tayland Sokaklarını Akıllı Yeleğe Sahip Köpekler Koruyacak Milli Sporcu Gökhan Saki’nin Instagram Hesabı Ele Geçirildi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır