Yerli Otomobilin İlk Modeli Sunulacak!

Ana Sayfa » Otomobil » Yerli Otomobilin İlk Modeli Sunulacak!
Yerli Otomobilin İlk Modeli Sunulacak!

Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü önümüzdeki günlerde yerli otomobille ilgili yeni modeli açıklayacağını duyurdu.

Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü önümüzdeki günlerde yerli otomobille ilgili yeni modeli açıklayacağını duyurarak Türkiye’nin yerli savaş uçağı projesi üzerinde durduğunu ve yakında bu konularla ilgili gereken açıklamaları yapacağını belirtti. Daha önceden 4 adet prototipi üretilen yerli otomobilin, Faruk Özlü‘nün yapmış olduğu açıklamalar doğrultusunda bizleri dahada sevindirdi ve meraklandırdı.

TBMM Genel Kurulunda düzenlenen görüşmeler sürerken önümüzdeki günlerde ilk yerli otomobille ilgili modeli açıklayacağının altını çizdi. Bir çoğumuzu heyecana kavuşturdu özellikle elektrikli bir otomobil olması ve günde 2 şarj maliyeti olarak 100 kilometre yol alması hala akıllarda kalan özelliklerden birisi.

 


Yerli Otomobilin İlk Modeli Sunulacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Uber Uçan Araba Konusunda Ciddi Adımlar Atıyor Çift monitör nasıl yapılır? Çift monitör ayarlama PUBG Oyunu Xbox One İçin Duyuruldu Gboard Android versiyonu, şimdi 300’den fazla dil destekliyor Sosyal Medyadaki Terör Destekçilerini Şikayet Edin! E Okul Not Bilgilerini Görme Yöntemi Ortaya Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır