YouTube Çift Tıklama Özelliği Getirdi

Ana Sayfa » Gündem » YouTube Çift Tıklama Özelliği Getirdi
YouTube Çift Tıklama Özelliği Getirdi

YouTube, videoları geri ve ileri atlamak amaçlı çift tıklama özelliğini getirdi.

Video platformu, mobil cihazlarda çok trafik alıyor bu nedenle şirket, izleyicilere daha iyi deneyim sunma çabasında. Dünyanın en çok trafiğine sahip video platformu olarak bildiğimiz YouTube, bir çok kişi için iş yeri oldu. İnsanlar bu platform sayesinde bir çok kitleye ulaşıyor ve gelir elde ediyor. Hem reklam verenler hemde reklamı sunanlar ara sıra yakınsalar da kullanıcı izlenimi çok önemli. Bu nedenle de şirket yeni özellikler için harekete geçerek yeni özellikler sunuyor.

Yeni özellik ise mobil cihazdan herhangi bir videoya girerek o videoda rahatça 10 saniye ileri veya 10 saniye geri almanızı sağlıyor. Yapmanız gereken videoya girdiğinizde 10 saniye ileri gitmek istiyorsanız videonun ileri akan kısmına çift tıklamak. Eğer 10 saniye geri sarmak istiyorsanız geri yönüne bakan tarafa çift tıklamak yeterli oluyor. Ayrıca bu özelliği kullanabilmeniz için tam ekranda olmanız şart.

Şirket bu özellik hakkında duyuru yapmamış olsa da, bu yeni özelliği 1 Şubat tarihinde ekledi.


YouTube Çift Tıklama Özelliği Getirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vodafone Yanımda çark çevirenlere büyük hediyeler dağıtıyor The Walking Dead’e Glenn Karakteri Geri Dönebilir Dünyada en çok oynanan oyunlar listesi Xiaomi Mi 6 Plus’a Ait Kapak Fotoğrafı Sızdı BİLMÖK 2017 3 Mart’ta Konya’da Başlıyor Qualcomm, iPhone üretiminin yasaklanmasını istedi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır