YouTube’da Gangam Style 2. Sıraya Düştü!

Ana Sayfa » Gündem » YouTube’da Gangam Style 2. Sıraya Düştü!
YouTube’da Gangam Style 2. Sıraya Düştü!

YouTube‘da birkaç yıldır tahtını korumayı başaran Gangam Style, 2. sıraya düştü.

2012 yılında PSY tarafından yayınlanan Gangam Style, o oralar popüler bir müzik haline gelmiş ve belli bir zamandan sonra en çok görüntülenmeye sahip video oluştu. Fakat, ne yazık ki tahta uzun süre kalamadı. Birçoğumuz bilmese de Hızlı ve Öfkeli 7 filminin sonunda çalan müzikten aşina olmuşsunuzdur. 2015 yılında yayınlanan şarkı 2 yılda yeni rekor kırmayı başardı. Şarkının rekor kırılacağı göz önündeydi hatta yükseliş istatistiğine bakıldığında geçen yıl kadar olmasa da her geçen gün aynı orantıyla izlenmesi yükseliyor.

YouTube Tahtının Yeni Sahibi: See You Again

2015 yılında Wiz Khalifa tarafından yayınlanan See You Again, şuan itibaren 2.895.724.882 görüntülenmeye sahip olup hızlıca yükselmeye devam ediyor. Gangam Style 2012 yılında yayınlanmasına rağmen yeni birinci, daha az sürede daha hızlı bir şekilde yükselmiş. Aslında Koreli sanatçının müziği o zamanlar Dünya trendi olmuştu. Yani birçok trend bir anlık dalgayla ün kazanıp kısa sürede eskiyebiliyor. Gangam Style şuan 2.894.532.060 görüntülenmeye sahip olsa da yavaş bir şekilde izlenmesi artmakta.  Aslında See You Again birkaç gün önce birkaç milyon geriden geliyordu, 2015 yılında yayınlanmasına rağmen hala bir yükseliş sergiliyordu.

Şimdi ise bu şarkının birkaç aya 3 milyar görüntülenmeye ayak basacağı düşünülmekte. Hatırlarsak PSY, şarkısını 2 milyara ulaştırdığında YouTube hediye olarak bir GIF hediye etmişti. Aynı şekilde yeni bir basamak olarak kırılacak 3 milyar rekorunda da aynı jest yaşanabilir.

 


YouTube’da Gangam Style 2. Sıraya Düştü! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook’tan Türk Öğrenciye Ödül! Dünyada en çok oynanan oyunlar listesi Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim (Geri alma) – 2019 Yerli Otomobilden Yeni Bilgiler Ulaştı! 2019 ücretsiz numara sorgulama nasıl yapılır? Numaradan isim sorgulama Filistinli Genç Pentagon’un Sitesinde Açık Buldu

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır