YouTube Gönüllü Kahramanlar Arıyor!

Ana Sayfa » Gündem » YouTube Gönüllü Kahramanlar Arıyor!
YouTube Gönüllü Kahramanlar Arıyor!

YouTube, videolar olmak üzere ve videoya atılan yorumları kontrol edebilecek gönüllü kahramanlarını arıyor!

Dünyanın en popüler video paylaşım platformu olan YouTube‘un en kötü yanı ise uygunsuz içerikli videolar ve politikalara uyulmayan, videoların altına atılan yorumlar YouTube için en ciddi problemlerden birisi olmaya başladı. YouTube bu duruma dur demek için başlatmış olduğu ” Heroes ” adlı projesi ile bu işte gönüllü olacak YouTube kullanıcıları tarafından uygunsuz içerikler ve yorumlar kontrol altında tutulabilecek.

Heroes, yapılan başvurular sonucu gönüllü bir topluluk olsa da 5 aşamadan oluşan ve kademe şeklinde yükselen bir seviye durumu var. Her seviye atladığınızda erişebileceğiniz imkanlarınız o kadar artabiliyor.

Seviye 1‘de topluluğa katılmış ve bir Heroes paneline sahip olmuş oluyorsunuz.

Seviye 2‘de özel atölyelere katılabiliyor ve diğer Heroes kullanıcıları ile videolu sohbetler başlatabiliyorsunuz.

Seviye 3‘de uygun görmediğiniz videoları raporlaya biliyor ve uygun olmayan yorumları videodan kaldırabilme hakkı kazanmış oluyorsunuz.

Seviye 4‘de size yeni ürünler hakkında ön bilgiler veriliyor ayrıca bu seviyede YouTube ekibi ile sohbet etme fırsatı yakalıyorsunuz.

Seviye 5‘de ise kullanıcıları sunulmayan yeni özellikleri test edebiliyor ve Heroes Summit etkinliğine katılabiliyorsunuz.

 

Youtube‘da Heroes programına katılmak isteyen gönüllüler buradan koşullar ve şartları okuyarak başvuruda bulunabilirler.


YouTube Gönüllü Kahramanlar Arıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

YouTube önerilen video bağlantıları özelliğini kaldıracak Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered çıkabilir Android 8.1 güncellemesiyle Wi-Fi hızını gösteren etiket geldi Uber Uçan Taksi İstasyonu Kuracak İnstagram Canlı Yayın Özelliği Bütün Kullanıcılara Açıldı Mac Kullanıcılarını Hedef Alan Yeni Virüs Ortaya Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır