YouTube, Reynmen’in El-Bab videosuna engel koyuyor

Ana Sayfa » Gündem » YouTube, Reynmen’in El-Bab videosuna engel koyuyor
YouTube, Reynmen’in El-Bab videosuna engel koyuyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ tarafından YouTube üzerinde yayına başlayan Gayri Resmi Hesap Suriye El Bab’da sosyal medya fenomeni Reynmen (Yusuf Aktaş) ile bir gün geçirmişti.

Video 9 Şubat Cuma günü saat 18:00’de yayına girmişti. Gayri Resmi Hesap’ın ve Reynmen’in kanalında yayınlanan videoya ilgi oldukça yüksekti. Özellikle milli duyguları ön plana çıkaran video birçok kişiyi derinden etkiledi.

YouTube’un videoya engeller koyması üzerine Reynmen (Yusuf Aktaş) sosyal medya hesaplarında açıklamalarda bulundu. Jahrein adlı yayıncının çekilen videoyu izlemesi ve izlerken klip alan kişilerin YouTube’da paylaşması üzerine video trend listesinde ilk 10 içerisine girdi. Fakat asıl video henüz trend listesine girmiş değil.

YouTube para kazanmayı da engelledi

Yusuf Aktaş’ın sosyal medyada yaptığı açıklamaların arasında YouTube’un videodan para kazanmasını da kapattığını açıkladı. Hal bu ki öncesinde Yusuf Aktaş videodan alınacak geliri Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını takipçilerine aktarmıştı.

Kişisel görüşümüzü de katacak olursak YouTube’un bu videoya karşı yaptırımlarının kasıtlı olup olmadığı tartışılır fakat yapılan yaptırımların oldukça ağır olduğu konusuna kesin gözüyle bakıyoruz.

İlginizi Çekebilir :  Netflix İçerik Üreticilerini Zengin Edecek

Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

YouTube, Reynmen’in El-Bab videosuna engel koyuyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yahoo eSports Bir Yıl Aradan Sonra Kapanıyor Google Lens, OnePlus cihazlarına geçiş yapıyor Yeni iOS hatası birçok uygulamada erişimi devre dışı bırakıyor Instagram toplu takip bırakma (Unfollow) nasıl yapılır? Android – iOS Vine Eski Videolarını Arşiv Haline Getirdi Alibaba, bir günde 25 milyar dolar satış gerçekleştirdi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır