YouTube, Video Editörünü Kaldırıyor

Ana Sayfa » Teknoloji » YouTube, Video Editörünü Kaldırıyor
YouTube, Video Editörünü Kaldırıyor

YouTube tarafından 2010 yılında getirilen video editörü kullanıcıların kolaylıkla videoları üzerinde oynamalar yapabileceği bir platformdu.Tamamen ücretsiz ve çevrim içi kullanılan video editörü ile YouTube üzerinde paylaşılacak olan videoları düzenleme şansı buluyorlardı.

Son istatistiklere bakılınca video editörünün artık pek kullanılmadığı gözle görülür düzeyde.YouTube‘a göre yayıncıların sadece binde biri bu editörü kullanıyor.Diğer yayıncılar ise özel yazılımlar kullanarak videolarını düzenleme işlemini gerçekleştiriyorlar.

Video Düzenleme Yazılımı Tamamıyla Son Buluyor

Dolayısıyla neredeyse hiç kullanılmayan video editörü hizmeti durduracak.YouTube’un açıklamasına göre video düzenleme yazılımı 20 Eylül itibari ile kaldırılacak.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

YouTube, Video Editörünü Kaldırıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

iPhone SE 2 sadece Hindistan’da üretilebilir OnePlus 6 özelliklerine dair yeni sızıntı ortaya çıktı Chrome Uygulamaları Tarihe Gömülecek! Albaraka Garaj Fintech Hackathon’u kazananları belli oldu Hornet uygulamasından hemcinsiyle ilişkiye girip gasp yaptı Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filminin çekimleri bitti

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır