Youtube’da Açık Ortaya Çıktı

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Youtube’da Açık Ortaya Çıktı
Youtube’da Açık Ortaya Çıktı

YouTube’da açığın ortaya çıkmasını fark eden kişi canlı yayın ile abone düşüşlerini sayaç halinde sunarken şirket bu durumu kabul etti.

YouTube, kanallarında, video servisindeki birkaç dakika içinde çok sayıda abonesini kaybetmesine neden olan büyük bir hata düzeltmek için fazla mesai yapıyor. 6 Şubat Pazartesi günü, video platformundaki kanal sahipleri abone numaralarının önemli ölçüde düştüğünü fark etmeye başlamıştı.

Konu ilk olarak, hesabının aniden 24 saat içinde 1,555 abone kaybettiğini fark eden YouTuber BlackScreenTV tarafından fark edildi. Açıkça bir çeşit hata olduğunu kanıtlamak için Youtuber, Pewdiepie, Drama Alert, H3H3 Productions, iDubbbz TV ve Tana Mango dahil olmak üzere beş popüler YouTube kanalının abone kayıplarını canlı olarak yayınladı. 

Şirketin yanıt vermesi biraz zaman aldı, ancak bugün Twitter hesabından yaptığı açıklamada ” Abonelikten çıkanları bir yerine iki tane sayıldığından ötürü bir hata gerçekleşmiş. Bunu çözmeye çalışıyoruz” dedi. Youtube‘dan para kazananlar için kötü bir durum olsa gerek. Ayrıca başka bir tweette hiç bir veri kaybının yaşanmadığını açıkça belirttiler. Yani açık en kısa zamanda düzeltilip aboneler geri geleceğini manasını taşıyor.


Youtube’da Açık Ortaya Çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Grand Theft Auto IV Şimdi Xbox One’da BlaBlaCar, Türkiye Ofisini Kapatma Kararı Aldı TP-LINK’in Logosu Değişti YouTube, Videoyu Ekran Boyutuna Göre Dinamik Olarak Uyarlayacak Ankara Sokaklarında Gripper İle Ödül Avı Kaspersky Lab siber güvenlik yarışması düzenliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır