ZTE oyun telefonunu piyasaya sürecek

Ana Sayfa » Teknoloji » ZTE oyun telefonunu piyasaya sürecek
ZTE oyun telefonunu piyasaya sürecek

Oyun telefonlarına olan rekabet ardı ardına kesilmiyor ve şimdiyse ZTE oyun telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Diğer bir Çinli akıllı telefon üreticisi yakın gelecekte oyun akıllı telefonunu piyasaya sürecek. Birçok sayıda üreticinin akıllı oyun telefonu üretimi konusunda rekabete gireceği gözüküyor. Önceki raporlar ZTE‘nin Red Magic oyun markasını Nubia serisine tanıtacağını ve bu markanın bir parçası olarak piyasaya sürülecek olan ilk ürünün NubiaRed Devil” adında bir oyun akıllı telefonu olacağını ortaya çıkardı. Bu hafta içerisinde telefonun ortaya çıkması bekleniyor.

Cihazın teknik özellikleriyle ilgili henüz pek fazla bilgi mevcut değil. Ancak bu modelin birçoğunda Android telefonlarında bulunan bir çip olan Qualcomm‘un Snapdragon 845 işlemcisi tarafından destekleneceğini düşünüyoruz. Ayrıca bir oyun akıllı telefon için 8GB RAM, oldukça standart ücret kadar özellik olabilir. ASUS, Xiaomi gibi markaların oyun telefonlarının hemen hemen bütün donanımsal özellikleri de neredeyse aynı ve bu telefon üreticisinin de bu yoldan gideceğini düşünüyoruz.

ZTE oyun telefonu özel bir tuşa sahip olacak

Cihazın bazı görüntüleri Weibo‘nun hesabında Nubia tarafından yayınlandı. Görüntüler daha önceki raporlarda, cep cihazının tamamen metal bir gövdeye ve üstte kırmızı düğmeye sahip olacağına işaret ediyor. Ancak bu düğmenin ne olacağı belli değil. Bazıları bir performans artışı sunacağını tahmin ederken, diğerleri ZTE‘nin Maverick sesli asistanı için olabileceğine inanıyor.


ZTE oyun telefonunu piyasaya sürecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popup Reklam Kullanan Siteler Cezalandırılacak Rusya’da Microsoft Ürünlerine Savaş! Hayalimdeki Robot yarışmasının 2.si düzenleniyor Family Guy dizisinde İstanbul’a saldırı düzenlendi Android Cihazlarda Pil Ömrüne En Çok Zarar Veren 5 Oyun Facebook Community Help kriz aracı artık bireylerle sınırlı değil

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır