ZTE, Telefonunun Dünyanın En Hızlı Akıllı Telefon Olduğunu İddia Ediyor

Ana Sayfa » Teknoloji » ZTE, Telefonunun Dünyanın En Hızlı Akıllı Telefon Olduğunu İddia Ediyor
ZTE, Telefonunun Dünyanın En Hızlı Akıllı Telefon Olduğunu İddia Ediyor

ZTE Gigabit, dünyanın en hızlı akıllı telefonu olduğunu iddia ediyor.

MWC (Mobil Dünya Kongresi), mobil telefon endüstrisi için dünyanın en yeni sergileridir ve en yeni telefonlar, tabletler, giyilebilir ürünler ve daha fazlasına ev sahipliği yapıyor. Şimdi size burada tanıtılan bir telefondan bahsetmek istiyoruz. Kendisi, şirketi tarafından dünyanın en hızlı akıllı telefonu olduğunu söyleniyor.

Telefonun evinizin sözde “yüksek hızlı” internetinizden daha hızlı olacağı  ve inanılmaz hızlara ulaşan ilk telefon olma iddiasında bulunuyor. Axon 7‘nin arkasındaki Çinli telefon üreticisine göre, ZTE Gigabit 1Gbps download hızına veya on kat daha hızlı akıllı telefon hızına ulaşabiliyor. ZTE, “yaklaşan 5uper Generation” olarak adlandırdığı şeyden önce, Pre5G Giga + MBB çözümü ve uyumlu akıllı cihazları bağımsız bir şekilde geliştirerek bu dönüm noktasına  ulaştığını söyledi. Bu yıl MWC‘de 5G hakkında çok şey duyduk.Ancak çoğunlukla bağlantıyı her türlü IOT cihazına uygun hale getirmekle ilgiliydi.

ZTE Gigabit özellikleri

ZTE Gigabit şuan sadece bir prototip olabilir ancak akıllı telefon şirketi, hızlı konsept telefonunu çalıştırmak için gerçek dünya özellikleri kullanıyor.Aynı zamanda Qualcomm Snapdragon 835 yonga setini ve entegre Snapdragon X16 LTE modemini piyasaya süren ilk telefon olma özelliğini taşıyor.

Samsung‘un bir sonraki amiral gemisi ZTE Gigabit telefonunu piyasada yenilgiye uğratacak deniliyor ve bu tamamlanmamış telefon için başka özellik bilgisi yok. Ancak Qualcomm’un X16 gelişmiş modemi ile Gigabit telefon, taşıyıcı toplama, 4×4 MIMO anten teknolojisi ve 256 QAM modülasyonundan yararlanabiliyor. Birinci nesil LTE cihazlarına göre on kat daha hızlı LTE indirme hızları elde edebileceksiniz. Yani artık bir yükleme çubuğu ile karşılaşmayacaksınız.

ZTE, Gigabit Telefonunun “mevcut [4G LTE] ağındaki veri işleme yeteneğini geliştirmede üç kat daha güçlü” olduğunu söylüyor. Devam etmek gerekirse, 1Gbps’ye kadar indirme hızları 5G şebekelerinde standart olacak ve ZTE “akıllı cihazlarda mobil deneyimler düşünülemez bir seviyeye yükselecektir” öngörüsünü bizimle paylaştı.

“1Gbps hızında 360 derece panoramik VR video, anında bulut depolaması, eğlence güncellemeleri ve ultra Hi-Fi müzik ve filmlerin  önbelleğine hızlı işlenmesine  izin vererek kullanıcıların yaşam biçimlerini artıracaktır” dedi.

İronik bir şekilde, Barselona ve MWC dışındaki bu hız avantajlarını görmek için 2018’de 5G’nin gerçek olması için beklemek zorunda kalacaksınız.


ZTE, Telefonunun Dünyanın En Hızlı Akıllı Telefon Olduğunu İddia Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Saç Ekimi’nin Merkezi: İstanbul Saç Ekimi Photoshop resme sansür ekleme işlemi nasıl yapılır? Saç Ekimi Hakkında Bilgiler ve Kullanılan Teknoloji Google Wi-Fi Satışa Sunulacak CNR Games Week İstanbul’da geri sayım başladı Logan Paul, YouTube’ın sınırlarını zorlamaya devam ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır