1.6 Milyon Clash Of Kings Hesabı Çalındı

Ana Sayfa » Mobil » 1.6 Milyon Clash Of Kings Hesabı Çalındı
1.6 Milyon Clash Of Kings Hesabı Çalındı

Son zamanların en popüler strateji oyunlarından birisi olan Clash Of Kings oyuncularının hesapları tehlikede.

1.6 milyon oyuncunun bilgisinin çalındığı öne sürüldü.Bilgilerin Clash Of Kings resmi forumundan çalındığı söyleniyor.Forumun eski yazılımı olan vBulletin yazılımında bilinen açıkları istismar ederek bilgiler sızdırıldı.Kullanıcı adları, e-posta adresleri, IP adreslericihaz tanımlayıcıları ve Facebook hesaplarına erişim sağlayan bilgilerin kopyalarını çaldıklarını belirttiler.

Hesap detayları ve bilgilerini ücretli olarak satışa sunan Leaked Source sistemine şuan 1.597.717 çalıntı hesap ekledi.Android’de 100 milyon yüklenmeye sahip olan Clash Of Kings oyununun geliştirici şirketi olan Elex şuan konu hakkında bir açıklama yapmadı.Eğer hesabınıza hala erişim sağlayabiliyorsanız bir an önce şifrenizi değiştirmelisiniz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

1.6 Milyon Clash Of Kings Hesabı Çalındı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Qualcomm, iPhone üretiminin yasaklanmasını istedi Hava kirliliği yeni nesillerde boy kısalığına sebep oluyor Apple, yeni davada Samsung’dan 1 milyar dolar istiyor Mehmet Aydın’a ait olduğu söylenen cinsel video ortaya çıktı KFC 30. Yılına Özel Telefon Satışı Gerçekleştirecek Android 7.0 ile Gelecek Yenilikler Ve Güncelleme Gelecek Cihazlar

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır