Gizlilik

Ana Sayfa » Gizlilik

Webtakibi,sisteme bağlanan her kullanıcının IP adresini bağlantı tarihi,bağlantı saati ve bağlantı konumu şeklinde sunucularında barındırmaktadır.Bu bilgiler gerek sistem güvenliği, gerekse olası kullanıcı problemlerinin çözümünde anahtar bilgiler olup, kullanıcı kişisel bilgileriyle ilişkili değildir.Bu bilgiler 5651 sayılı Kanun’un Yer Sağlayıcılara getirdiği yükümlülükler kapsamında saklanmaktadır.

Sitemize üye olan,yorum atan ve iletişime geçen kullanıcıların iletişim bilgileri gerektiği zaman ona ulaşabilme açısından sistemlerimizde kaydedilmektedir.Sitemizde iletişim bilgileri bulunan her kullanıcıya gerekli olduğu zaman e-posta ile ulaşılma yetkisine sahiptir.Prestij gereği kullanıcılarımızın bilgileri herhangi bir üçüncü firma ile kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Kullanıcılarımızın kişisel bilgileri kendileri için ne kadar önemli ise bizim içinde o kadar önemlidir.Ancak, var olan yasalar çerçevesinde, devlet organları yasa dışı içerik tespit edip, bizden kullanıcı bilgilerini istediği takdirde, gerekli kişisel bilgiler, tarafımızca devlet organlarına teslim edilebilir.

Kişisel bilgilerinize her zaman ulaşabilir ve onları güncelleyebilirsiniz.Bunların içerisinde, e-posta/e-mail adresiniz ve şifreniz mevcuttur. Bunların yanı sıra, yayınladığınız içerikleri, videoları ve yorumları silme yetkisine de sahipsinizdir.Eski bilgileriniz ise arşivlerimizde korunmaktadır.

Kullanıcılarımızın yaptığı her yorum,içerik,görsel girişi kendi çerçevesinde korunmaktadır.Yapılan her hata kullanıcının kendisine aittir.Karşısına çıkabilecek bütün olumsuzlukları kullanıcının üstlenme mecburiyeti vardır.Yapılan hata silinse bile bizim arşivlerimizde saklanmaktadır gerekli zamanlarda delil olarak gösterilip hukuk mercisine taşınabilme yetkimiz vardır.

Güvenlik

Sitenin güvenliği için her türlü önlem alınmıştır.Kullanıcıların bilgilerinin dışa aktarılması asla söz konusu olamaz.Kullanıcıların şifresini unutması durumunda yeni şifre için kayıt oldukları e-posta adreslerine doğrulama linki / kodu gönderilecektir.Güvenlik nedeniyle, şifreler kullanıcının kayıtlı olduğu e-posta/e-mail adresi dışında başka bir adrese bildirilmez.

 

 acheter followers

RASTGELE İÇERİKLER

VLC Player’dan “360 Derece” Özelliği Geldi Teknoloji Şirketleri Terörizme Karşı Bir Araya Geliyor Apple Hollywood Sektörüne Giriş Yapıyor En İyi Torrent Siteleri Microsoft yapay zeka için 50 milyon dolar yatırım yapacak Kaspersky Lab ABD’deki bir ofisini kapatıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır