Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Fahrettin Kılıç

fahrettin@webtakibi.com

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Levent Keleş

levent@webtakibi.com

Editörler / Editors

Adnan Kılıç

adnan@webtakibi.com

Suha Taş

suha@webtakibi.com

Abdullah Öztürk

abdullah@webtakibi.com

Taha Büyüktaş

taha@webtakibi.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

İsmail Yoldaş

ismail@webtakibi.com

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Av. Hakan Demir

Mali Müşavir / Financial Advisor
Fikri Demirel

Reklam /  Advertise
Taner Tekinkaya

Adres
Rüstem Paşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:92 77200 Merkez/Yalova

E-Mail
 info@webtakibi.com

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

Bu sitede WordPress 4.6.1 sürümü Teknobit v3 Teknoloji Teması kullanılmaktadır

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Siteadi  harici linklerin sorumluluğunu almaz.