YouTube çöktü mü? Youtube’a neden giremiyorum?

Ana Sayfa » Gündem » YouTube çöktü mü? Youtube’a neden giremiyorum?
YouTube çöktü mü? Youtube’a neden giremiyorum?

Bugün öğleden sonra 14.30 surlarından sonra yaşananlar sonrasında kullanıcılar YouTube çöktü mü? Youtube’a neden giremiyorum? diye araştırmaya başladılar. Başta Google uygulamaları olmak üzere kullanıcıların sorun yaşadığı ortaya çıktı. İşte haberin detayları.

Yaşanan son gelişmelere göre YouTube kullanıcılarının siteye girilemediği görülmekte. Aslında yaşananları tümüyle ele alırsak bugün öğleden sonraki süreçte Google uygulamalarında kullanıcıların giriş yapmakta sorun yaşadığı ortaya çıktı.

YouTube çöktü mü?

Video izleme platformuna ve diğer Google uygulamalarında bağlantıda giriş sorunu olmasa da girişlerinde hata uyarısıyla karşılaştıkları görülüyor. Bu hatanın global mı yoksa sadece belli bir bölgeyi mi kapsıyor şuan için net bir bilgi yok.

YouTube’a neden giremiyorum?

Alınan son bilgilere göre kullanıcı girişi yapılmış Google uygulamalarında içeriklerin görüntülenmesinde sorun yaşanıyor. Siteye girmek isteyen kullanıcılar “Something went wrong…” hatasını alıyorlar fakat aksine gizli sekmeden veya giriş yapmadan girilince sitenin sorunsuz açıldığı ve içeriklerin görüntülenebildiği gözükmekte. Sorunun nedeni ve boyutu tam olarak bilinmese detay geldikçe girilecektir.

YouTube çöktü mü? Youtube’a neden giremiyorum? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 acheter followers

RASTGELE İÇERİKLER

Forum İstanbul 2017 İçin Sayılı Günler Kaldı Yeni Lityum İyon Pil Teknolojisi ABD vize başvurularında sosyal medya hesapları incelenecek Enes Batur aylık izlenmede PewDiePie’yı büyük farkla geçti Facebook’ta Yorumlara İfade (emoji) Bırakma Özelliği Geldi Facebook LGBT Bireyleri için Gurur İfadesi Özelliği Geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır