Benzine Zam Geldi mi? Benzin Fiyatları Ne Kadar?

Ana Sayfa » Gündem » Benzine Zam Geldi mi? Benzin Fiyatları Ne Kadar?
Benzine Zam Geldi mi? Benzin Fiyatları Ne Kadar?

Benzine zam geldi mi? Benzin fiyatları ne kadar? İşte EPGİS’in açıklaması:

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS)’ten yapılan açıklamada; “12/11/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; benzinde 19 KRŞ/LT pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur” denildi

Ankara’da ortalama 6,81 liradan satılan benzinin litre fiyatı 7 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul’da 6,77 liradan 6,96 liraya, İzmir’de 6,83 liradan 7,02 liraya yükselecek.

Akaryakıt fiyatları, Türkiye’nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor.

Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Benzine Zam Geldi mi? Benzin Fiyatları Ne Kadar? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 acheter followers

RASTGELE İÇERİKLER

Walt Disney Kendi Yayın Hizmeti İçin Netflix’i Terkediyor Güler Sabancı, dünyanın en güçlü kadınları arasındaki tek Türk Youtube Türkiye’de En Çok Kazanan 11 Youtube Kanalı Twitter eskiye dayanan tweetler için hesapları askıya alıyor Amazon Dil Çeviri Hizmeti Başlatıyor YouTube’da çevrimdışı izleme özelliği 125 ülkeye genişletildi

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır