Instagram web üzerinden mesajlaşma özelliği geliyor

Ana Sayfa » Gündem » Instagram web üzerinden mesajlaşma özelliği geliyor
Instagram web üzerinden mesajlaşma özelliği geliyor

Instagram web üzerinden mesajlaşma özelliği artık kullanılabilir duruma getirilecek.

Instagram çoğunlukla akıllı telefon kullanıcıları tarafından kullanılıyor. Ancak, çalışırken veya masaüstünde aktifken, akıllı telefonunuzu almak ve Instagram mesajlarına cevap vermek oldukça can sıkıcı olabilir.

Böylece, bunu kolaylaştırmak için Instagram, web sürümünde de doğrudan mesajlaşma desteği sunacak. Zaten web sürümünde birçok şey yapabilirsiniz. Ancak doğrudan mesaj gönderme yeteneğiniz yoktu. Yalnızca doğrudan iletilerle sınırlı kalmayıp, web tarayıcısında da grup sohbetleri ve konuşma dizileri oluşturabileceksiniz.

Instagram web üzerinden mesajlaşma özelliği test aşamasında

Bu özelliğin hala test aşamasında olduğunu ve henüz halka sunulmadığını belirtmek gerekir. Adam Mosseri (Instagram Başkanı) bunu bir tweet’te de belirtti:

Özellik sunumu için belirli bir çıkış tarihleri yok. Ancak zaten uzun zamandır istenilen bir özellik olduğunu düşünerek yeterince yakında gerçekleşecek. Ne olursa olsun, web’deki doğrudan mesajlaşma özelliği, web sürümünü kullanan herkes için kullanışlı olacaktır. Web’deki DM özelliğine ek olarak, bu yılın ilerisi için planlayabbileceğimiz daha önemli eklemeler olabilir.

Instagram web üzerinden mesajlaşma özelliği geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 acheter followers

RASTGELE İÇERİKLER

Ücretsiz Viking’s drakkars Steam Key’i Philips, Li-Fi teknolojisini test etmeye başladı Rusya’da Microsoft Ürünlerine Savaş! Ücretsiz Ön Ödemeli Kart: Param ByNoGame Kart En Çok Gelir Sağlayan 10 Teknoloji Şirketi Yerli Hacker Filmi : Tehdit: Siber Çöküş Çok Yakında!

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır