Emre Hantaloğlu kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

Ana Sayfa » Kim Kimdir » Emre Hantaloğlu kimdir? Nereli ve kaç yaşında?
Emre Hantaloğlu kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu kimdir sorusu sıkça sorulmaya başlandı. Emre Hantaloğlu kaç yaşında ve aslen nereli sorusunun yanıtı Webtakibi.com’da.

Daha önce Lenovo Türkiye’nin kanal satış müdürlüğünü yapan Emre Hantaloğlu kimdir sorusu merak ediliyordu. 2017 yılında ise Lenovo Türkiye Genel Müdürlüğü’ne getirilen Emre Hantaloğlu nereli ve kaç yaşında sorularının cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

EMRE HANTALOĞLU KİMDİR?

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Emre Hantaloğlu, lisans eğitiminin ardından, ABD’de bulunan Maine Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansı yaptı.

Emre Hantaloğlu, iş hayatına Empa Elektronik ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’de Ürün Müdürü olarak başladı. 2001 yılında Compaq firmasına transfer olan Emre Hantaloğlu, 2002 yılındaki Compaq-HP birleşmesine kadar firmada Tüketici Ürünleri Satış Müdürü olarak görev yaptı. Hantaloğlu, 2002-2008 yılları arasında HP Türkiye’deki kariyerine sırasıyla Kurumsal Müşteriler Satış Temsilciliği ve Doğrudan Satış Takım Liderliği görevleriyle devam etti. Mayıs 2008’de Doğrudan Satış Takımı Yöneticiliği’ne getirilen Emre Hantaloğlu, Temmuz 2011’de HP Türkiye Dijital Sistemler ve Baskı Grubu Kanal Satış Yöneticisi oldu. Mart 2014’te Türk Telekom’a Kanal Satış Direktörü olarak transfer olan Hantaloğlu, Ocak 2016’da Samsung Türkiye’ye Baskı Çözümleri Satış ve Pazarlama Grup Yöneticisi olarak geçti.

Hantaloğlu, Ekim 2016’dan itibaren Lenovo’da Türkiye Kanal Müdürü olarak görev yapacak. Müşteri ilişkileri yönetimi ve iş geliştirmede uzun yıllara dayanan tecrübesi bulunan Hantaloğlu evli ve bir erkek çocuğu babası.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Emre Hantaloğlu kimdir? Nereli ve kaç yaşında? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Taylor Swift’in Müzikleri 12 Gün İçinde 400 Bin Dolar Kazandı Chrome Uygulamaları Tarihe Gömülecek! Çağatay Akman’ın 240 Milyon İzlenme Alan Parçası Yayından Kaldırıldı Google, Goo.gl URL kısaltma hizmetini kapatacak Apple ve Amazon James Bond’un Haklarını Alabilir Ankara Üniversitesi Bilişim Günleri Yaklaşıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır