En İyi 3 Görüntülü Konuşma Uygulaması

Ana Sayfa » Mobil » En İyi 3 Görüntülü Konuşma Uygulaması
En İyi 3 Görüntülü Konuşma Uygulaması

Android ve Apple gibi ortamlarda bir çok kişinin tercih ettiği, genellikle uzun zaman görüşemediği veya akrabalarından uzakta yaşayan insanların tercih ettiği uygulamaları sizler için derledik ve en iyi 3(üç) tanesini sizlere sunacağız. Görüntülü konuşmak için akıllı telefonlar bire bir uygun ve uzaktan bir akrabanız varsa ve akıllı bir cihaza sahipse bu uygulamalar sayesinde hasretliğini giderebilir isterseniz de iş görüşmeleri gibi ortamlar yaratabilirsiniz. Ama ne kadar alım şanlı uygulamalar olsa da yinede birçok kişi aileleri veya başkalarıyla görüşmek için bu yolları tercih etmiyor. İsterseniz listemizin ilk sırasından başlayalım derim.

 

FaceTime

İPhone ve İPad kullanıcılarının neredeyse bir çoğunun bildiği FaceTime, Apple işletim sistemi dışında herhangi bir işletim sisteminde kullanılabilir olmasa da görüntülü konuşma açısından Apple kullanıcıları için FaceTime uygulaması en iyisi diyebilirim

FaceTime

 

Google Hangouts

Belkide Android kullanıcılarının bir çoğunun kulağına misafir olup ne odluğunu bilmeyen bir sürü Android kullanıcısı bulunabilir. Bir önceki FaceTime uygulaması ile sadece Apple cihazlarından görüntülü iletişim sağlarken Google Hangouts Apple ve Android platformlarında bulunduğundan her iki ayrı işletim sisteminden de rahatlıkla görüntülü iletişim sağlayabilirsiniz. Hatta en fazla 10(on) kişiyi aşmamak suretiyle grup görüşmeleri yapabilirsiniz buda size aile arası veya iş toplantısı için değerli bir uygulama kılıyor.

googlehangouts

 

Viber 

Unutmamak gerekir ki FaceTime ve Google Hnagouts üçünü parti uygulamalar da mevcuttur.  2014 yılında yayınlanan popüler mesajlaşma uygulaması olan Viber’de içeriğinde görüntülü sohbet seçeneği mevcut.

viber

 

 

 


En İyi 3 Görüntülü Konuşma Uygulaması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

furkan18 Ağustos 2016

Viberi kullaniyorum gerçekten çok iyi

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Artık YouTube’da ne kadar vakit geçirdiğinizi öğrenebilirsiniz IPhone 7 için 23 Gün Kuyrukta Bekledi İsrail firması Cellebrite sattığı kit Apple cihazlarını tehdit ediyor Ordu Belediye Başkan Adayı gençleri yazılım dili öğrenmeye davet etti Apple Pencil desteği ile daha ucuz 9.7 inç iPad gelecek Popüler Musical.ly uygulaması TikTok olarak yeniden adlandırıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır