Ergün Güler kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Ana Sayfa » Kim Kimdir » Ergün Güler kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Ergün Güler kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Vestel Ticaret AŞ Yurt İçi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Ergün Güler kimdir sorusu sıkça sorulmaya başlandı. Ergün Güler kaç yaşında ve aslen nereli sorusunun yanıtı Webtakibi.com’da.

Vestel’deki kariyerine 1999 yılında başlayan Ergün Güler, 2006 yılından 2012 yılı Mayıs ayına kadar Vestel Şirketler Grubu Mali İşler ve Hazine’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Güler, Mayıs 2012’de Zorlu Holding Kurumsal Risk ve Hazine Koordinatörü olarak atandı. Güler, Vestel Pazarlama Genel Müdürlüğü görevini üstlenmesinin ardından mevcut görevlerini Zorlu Holding Mali İşler Koordinatörü Cem Köksal’a devretmişti.

ERGÜN GÜLER KİMDİR?

1974 Berlin doğumlu olan Ergün Güler, İzmir Özel Türk Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde işletme lisans eğitimi gördü ve Bilkent Üniversitesi’nde MBA derecesi aldı. 18 yıldır Vestel Şirketler Grubu’nda çeşitli görevlerde bulunan Ergün Güler, 2012 yılından bu yana Vestel Ticaret A.Ş.’nin Genel Müdürü olarak görev yapıyor. Ergün Güler, İngilizce ve Almanca biliyor.


Ergün Güler kimdir? Kaç yaşında ve nereli? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

5G için yapılan hazırlıklar hızlandırıldı İşte Nvidia’nın Yeni Ekran Kartı Turkcell Kullanıcılarına Her Hafta Sürpriz Hediyeler! Google, Aramalara ‘Kişisel’ Sekmesi Ekledi Apple, yeni davada Samsung’dan 1 milyar dolar istiyor Sıfır Bir dizisini izlemek isteyenler Blu TV’ye akın etti

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır