Galaxy S8 Plus’ın Adı Sızdırılmış Logo Tarafından Teyit Edildi

Ana Sayfa » Teknoloji » Galaxy S8 Plus’ın Adı Sızdırılmış Logo Tarafından Teyit Edildi
Galaxy S8 Plus’ın Adı Sızdırılmış Logo Tarafından Teyit Edildi

Samsung‘un yeni telefonu Galaxy S8‘in  ismi ünlü bir Twitter hesabı tarafından paylaşmış olduğu sızdırılmış fotoğraf üzerine ortaya çıktı.

Şirketin bu yıl Galaxy S8‘in iki modelini bu yıl içerisinde piyasaya süreceği hakkında sayısız haber gördük. Her ikisinde de çift kenarlı kıvrımlı bir ekrana sahip olacağı için bu yıl bir “Edge” modeli başlatması beklenmiyor. Son yapılan haberlere göre bir üst modelin Galaxy S8 Plus olarak adlandırılacağını öne sürüyor.  Bu haberi de Evan Blass adlı ünlü Twitter hesabı da paylaşmış olduğu fotoğraf ile yapılan haberleri destekliyor. Evan Blass daha öncesinde bir çok telefonu daha öncelerinde bir çok kez sızdırmıştı.

 


Telefonları sızdırmakla ün salan @evleaks, sızdırmış olduğu logoda Galaxy S8 Plus modeli “Galaxy S8+” olarak yer alıyor. Yapılan son haberlerle birlikte logonun gerçekliği doğrulanmasıyla birlikte üst modelin 6.2 inç versiyonu olacağı da dedikodular arasında.

Yeni amiral gemisinin küçük versiyonu ise 5.8 inç ekrana sahip olduğu düşünülüyor. Boyut farklarına rağmen her iki modelin de Quad HD çözünürlüğü ve 4GB RAM ile birlikte Qualcomm Snapdragon 835‘den oluşan yakın özelliklerin yer aldığı söyleniyor.


Galaxy S8 Plus’ın Adı Sızdırılmış Logo Tarafından Teyit Edildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Haftanın Film Önerisi #4 : 8 Mil MMG 2. Ar-Ge İnovasyon Zirvesine Sayılı Günler Kaldı YouTube, Reynmen’in El-Bab videosuna engel koyuyor Minecraft 74 milyon sayısıyla aktif oyuncu rekorunu kırdı Nike, NikePlus üyeleri için yeni ödül sistemini duyurdu İnstagram’a Canlı Yayın Desteği Geliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır