Google Chrome Artık Daha Hızlı Olacak

Ana Sayfa » Yazılım » Google Chrome Artık Daha Hızlı Olacak
Google Chrome Artık Daha Hızlı Olacak

Chrome hızlandırma çalışmalarına şimdiden başladı, artık Chrome tarayıcısı Chrome 54 sürümünde daha hızlı bir tarayıcı olarak kullanıcıya sunulacak.

Bir çok kullanıcının Google Chrome üzerindeki en büyük sorunlardan birisi olan diğer tarayıcılara karşın kat ve kat RAM yemesi kullanıcıların Chrome‘a olan tepkisi dahada artmasına sebep oluyor. Ama kullanıcıların hala tercih etmelerinin sebeplerinden biriside güvenlik ve hız(sayfa yüklenmeleri) konusunda başarılı olmaları diyebiliriz bunun yanında Opera tarayıcısı da şu aralar Google Chrome‘a baş kaldırması ve bunun yanında vermiş olduğu performans bakımından Chrome‘dan daha üstün olduğunu kanıtlamış durumda.

Bunun üzerine Chrome harekete geçerek bu sorunu azaltma çalışmalarına başlamış durumda. Chrome 54 sürümünde beklenen ortalama hız artışı  %12,5 olarak bekleniyor. Chrome‘da yeni bir sekme açtığınızda ise %14,8 daha hızlı bir şekilde açacak iken sekmeyi yenilediğiniz de %5,9 oranında daha hızlı yüklenecek. Bunların yanında artık Chrome’u açtığınız da önceki sine oranla %16,8 oranında daha hızlı bir şekilde açılacak.

İlerleyen günlerde ise Chrome‘un yeni sürümü olacak Chrome 54 yayınlanması bekleniyor. Bu oranlar doğrultusunda nasıl bir hız beklendiği merak uyandırıyor.

Google Chrome Artık Daha Hızlı Olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Mobil Oto Ekspertiz İle Araç Alırken Zaman Kaybına Son!Note 5 (Wipe) Format Atma İşlemi Nasıl Yapılır ?Yansıtıldığı Ortamı Dokunmatik Yapan Sony Xperia ProjectorGooglede Görüntülü Çeviri Yapmanızı Sağlayan Uygulama : Google Gogglesİran’da Clash of Clans’a Yasak GetirildiAkıllı Hoparlör: Amazon Echo

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır