İnternet’te Hangi Sitede Ne Kadar Zaman Harcadığınızı Görün

Ana Sayfa » İnternet » İnternet’te Hangi Sitede Ne Kadar Zaman Harcadığınızı Görün
İnternet’te Hangi Sitede Ne Kadar Zaman Harcadığınızı Görün

Bir çoğumuz internette tarayıcı üzerinde saatlerce gezinti yapabiliyor veya saatlerce sadece bir sosyal medya platformunda sörf yapabiliyor. Hatta bir çoğumuz için bu vaktin hızlı geçtiğini göz önünde bulundurabiliyor ve bu durumda az oturduğumuzu iddia edebiliyoruz ama ne yazık ki bu her seferinde bizi saatlerce tarayıcı başında sörf yapmaktan kurtaramıyor.

Bir Chrome eklentisi olan TimeYourWeb adında ki araç eklentisi ile şimdiye kadar en iyi işleve sahip en iyi zaman göstergesi diyebiliriz. TimeYourWeb eklentisi ile yapabilecekleriniz ile internet sitelerinde ne kadar zaman geçirdiğinizi farklı şekillerde görebilme imkanı sunuyor.

Ayrıca daha uzun süreleri kapsayan analizler için farklı liste modları da mevcut olarak bulunuyor. Örnek verirsek özet modun da günlük, haftalık, aylık hangi sitelerde ne kadar zaman geçirdiğinizi görme fırsatı buluyorsunuz. Bir diğer listede o gün hangi sitede en çok zaman harcadığınızı görme fırsatı ve ” Flow ” modun da ise bir saat aralıklarla hangi sitede bulunduğunuzu görme fırsatı veriyor. En büyük avantajları izler tarayıcı üzerinden ne kadar vakit harcadığınızı hangi sitelerde daha çok zaman öldürdüğünüzü görebilme fırsatı ve buna göre sizi bir daha ki zamanlar için bu tabloyu göz önünde bulundurarak seçimi size bırakmış oluyor.

 


İnternet’te Hangi Sitede Ne Kadar Zaman Harcadığınızı Görün - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Marmaris23 Ekim 2016

Bu değerli yazı ve değerli bilgi için teşekkürler.

Güner23 Ekim 2016

güzel bir yazı gibi 🙂

Fatih Mehmet ökçe23 Ekim 2016

Vallaha her yerde ariyodum guzel bi duşunce sagolun

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD’nin Dizüstü Bilgisayarları Yasaklamasının Asıl Sebebi Ortaya Çıktı Ünlülerin Instagram Üzerinden Kazandığı Paralar SpinX adında tuvalet temizleme robotu yapıldı Fortnite Battle Royale, 4 günde 1.5 milyon dolar kazandı IOS için Google Haritalar önemli güncellemesini aldı Türk YouTuberlar boks maçı yapmayı planlıyorlar!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır