İran’lı Hacker Brazzers’in Instagram Hesabını Hackledi

Ana Sayfa » İnternet » İran’lı Hacker Brazzers’in Instagram Hesabını Hackledi
İran’lı Hacker Brazzers’in Instagram Hesabını Hackledi

Ünlü pornografik içerikli sitelerinden birisi olan ” Brazzers “in Instagram hesabı bir İranlı tarafından hacklendi.

Son zamanlarda da bir çok ünlünün  Twitter ve Instagram hesapları ele geçirildi. Özellikle son yaşadığımız 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası Ayyıldız Tim bir çok ünlünün Twitter hesabını ele geçirmeyi başardı ve DM‘leri ele geçirerek gizli işler çevirenleri deşifre ederek her şeylerini ifşa etmişlerdi. Bundan bir gün öncede İranlı bir Azerbaycan Türkü Brazzers’in Instagram hesabını ele geçirmeyi başardı ve iki tane fotoğraf yükledi.

brazzersofficialhacked-2

1,9 milyon takipçiye sahip olan “brazzersofficial” ele geçirildikten sonra hacker tarafından ilk  paylaşılan fotoğrafta ” yaşasın türk milleti ” dikkat çekmiş durumda. Hackerin ” @saman ” adlı kod adı bilinse de hakkında şuan fazla bilgi bulunmasa da Instagram’da @saman olarak bir hesabı var. Hackerin tam adı ise ” Saman Aghdami ” olarak Instagram hesabında belirtmiş.

brazzersofficialhacked-1

Sonradan attığı resimde ise ” #tractor #iran #azerbaycan #türkiye ” hastangları yer almakta. Ayrıca @saman adlı hacker daha öncelerden Johny Sins gibi bir çok kişinin hesabını hackelemeyi başarmıştı.

(bkz) “TractorAzerbaycan‘da bulunan bir futbol takımıdır.

Brazzers hesabı tekrardan ele alamayınca çareyi yeni bir hesap açmakta buldu. Daha bir kaç gün önce 1,9 milyon takipçiye sahipken şuan binlere ulaşmakta.

 

İran’lı Hacker Brazzers’in Instagram Hesabını Hackledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Maillot Arsenal Pas Cher07 Ekim 2016

great blog!

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Messenger 1 Milyar Kullanıcıya UlaştıFacebook’ta Yorumlara İfade (emoji) Bırakma Özelliği GeldiAlmanya, Mark Zuckerberg Hakkında Soruşturma BaşlattıTwitch’de Mobil Yayın Dönemi BaşlayacakAkbank Hackathon Kayıtları Başladı!Samsung, S7 Kullanıcıları İçin Özel Kampanya Başlattı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır