Kodak, Yeni Telefonunu Tanıtacak!

Ana Sayfa » Mobil » Kodak, Yeni Telefonunu Tanıtacak!
Kodak, Yeni Telefonunu Tanıtacak!

Bir çoğumuzun yakından tanıdığı Kodak, yeni bir akıllı telefon sunmaya hazırlanıyor.

Bir çoğumuzun fotoğraf dünyasından yakından tanıdığımız Kodak markası, bir çoğumuz bilmese de telefon sektörünün pek yenisi sayılmaz.Geçtiğimiz yıl içerisinde CES 2015 fuarında ilk akıllı telefonunu sunmuştu.
Kodak, şimdi ise yeni bir telefon tanıtımını hazırlanıyor gibi. Kodak, resmi internet sitesi, Facebook ve Twitter hesaplarında paylaşmış olduğu görselde, yeni bir akıllı telefonun güç butonu üzerinde Kodak logosu dikkat çekiyor. Ayrıca fotoğraf üzerinde 20 Ekim 2016 yazması bir haftalık süre sonrasında yeni bir telefonunu tanıtacağına işaret.

Şuan yeni telefon üzerinde ne gibi özelliklerin bulunduğu bilinmiyor. Belirlenen tanıtım tarihinin yaklaşmasına rağmen özellikleri ve telefona ait herhangi bir görüntü mevcut bulunmuyor.

 

 


Kodak, Yeni Telefonunu Tanıtacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Orkun Işıtmak ilk şarkı albümünü bugün yayınladı Netflix İçerik Üreticilerini Zengin Edecek Tesla Model 3’ün Anahtarı Olmayacak ! Apple orijinal video dizileri 2019 yılında yayınlanacak Yemekteyiz Burak Bakkal kimdir? Kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor? Türkiye’nin İlk Drone İle Teslimat Dönemi Başlayacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır