Microsoft Office 2019 Preview versiyonu yayınlandı

Ana Sayfa » Yazılım » Microsoft Office 2019 Preview versiyonu yayınlandı
Microsoft Office 2019 Preview versiyonu yayınlandı

Microsoft Office 2019 Preview sürümü kısıtlı olarak ticari kullanıcılar için yayınlandı.

Microsoft‘un Office serisi verimlilik yazılımlarına yönelik bir sonraki güncellemesini merak edenler için, Microsoft‘un bu yılın sonunda piyasaya süreceğini biliyorsunuz. Ancak ticari kullanıcılar için iyi bir haber; Microsoft‘un geliştirmeye değer olup olmayacağını merak ediyorsanız, Microsoft, ticari müşteriler için Office 2019 Preview‘i yayınladı.

Microsoft Office 2019 gelişmiş özellikleri Preview sürümü ile karşımıza çıkıyor

Bu sürüm, Microsoft‘un web sitesinde yer alan bir gönderiye göre, “Office 2019, son kullanıcıların daha az zamanda inanılmaz içerikler oluşturmasına yardımcı olacak yeni özellikler sunuyor. Güncellemeler, gezici kalem kutusu, basınç hassasiyeti ve eğim efektleri gibi uygulamalarda yeni ve geliştirilmiş mürekkep özellikleri içerir; Excel‘de yeni formüller, yeni grafikler ve Power BI entegrasyonu gibi daha güçlü veri analizi; ve Morph ve Zoom gibi PowerPoint‘te gelişmiş sunum özellikleri. Bu özellikler zaten Office 365 ProPlus‘a dahil edilmiştir, ancak Office 2016‘da bulunmamaktadır. ” olarak tanımlanabilinir.

Ancak, bu ön izlemenin ticari kullanıcılara yönelik olması hedeflendiğinden, Microsoft, BT yöneticilerinin güncellemeleri daha verimli yönetebilmeleri için hızlı dağıtım ve güncellemeler sunan Click-to-Run gibi bu tür kullanıcılara daha uygulanabilir olabilecek bazı değişikliklere dikkat çekmekte. Gelişmiş güvenlik, artan verimlilik ve daha fazlası hakkında da konuşuluyor. Ticari bir kullanıcıysanız ve bu ön izlemeyi kontrol etmek istiyorsanız, kayıt olmak için Microsoft‘un web sitesine gidin.


Microsoft Office 2019 Preview versiyonu yayınlandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Canon yüksek kaliteli aynasız kamera için planları onayladı LG G7’e ait olduğu söylenen görsel ortaya çıktı Yeni Güncellemeyle Artık Herkes WhatsApp’dan Dosya Paylaşımı Yapabilir PayPal Türkiye’ye Geri Dönemeyebilir! Twitter’da karakter sınırı biraz daha büyüdü ASELSAN’dan İnsansız Hava Aracı Avcısı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır