Microsoft’un Yeni Bilgisayarı: Surface Studio

Ana Sayfa » Bilgisayar » Microsoft’un Yeni Bilgisayarı: Surface Studio
Microsoft’un Yeni Bilgisayarı: Surface Studio

Microsoft, markalara meydan okuyacak ilk All in One (hepsi bir arada) bilgisayarı olan Microsoft Surface Studio bütün ilgiyi kendilerine çekti.

Microsoft‘tu tanıdığımızdan beri bir çoğumuz işletim sistemi üretici olarak görsek ise bir kısmımızın işletim sistemi dışında diğer alanlarda da meydan okumaya çalıştığını biliyoruz. Daha önceden bir kısmımızın telefon üretimi gibi bir çok alanda aktif olamaya çalışsa da bir çoğunda verim alamamış durumda. Son zamanlarda telefon üretimi alanında Lumia‘dan verim alamadıklarını ve son zamanlarda Surface ürünlerinde verim aldıklarını belirtebiliriz. Şimdi ise Surface ürünlerine yeni bir ürün daha ekleyen Microsoft, büyük ölçüde ilgisini üzerine çekmeye başardı.

Hangi alanlarda avantaj sağlıyor?

Adı üzerinden de anlaşılabileceği gibi All in One, hepsi bir arada tabet-bilgisayar modeli sunuyor. Microsoft bir stüdyo olarak sunduğu bilgisayarı özellikle grafik tasarımcılarına çok destek sağlayacak. Bildiğimiz üzere grafik,video düzenleme gibi bir çok alanda, alanında profesyonel olan kişilerin genellikle Apple‘a yanaşması Microsoft Surface Studio‘nun çıkması ile dengelerin değişeceği gözüküyor.

microsoft-surface-studio-graphics

Microsoft Surface Studio Teknik Özellikleri

28 inçlik dokunmatik PixelSense ekrana sahip olan Microsoft Surface Studio, gelişmiş düzeyde kaliteli bir grafik performansıyla birlikte bir çok bilgisayara meydan okuyor. 3 adet modele sahip olan Microsoft Surface Studio her bir modelinde üst seviye özellikler barındırıyor. İlk modelinde 8GB RAM, 1TB depolama alanı, İntel Core i5 ve 2GB GPU özelliklerini barındırıyor. İkinci modelinde ise 16GB RAM, 1TB depolama alanı, İntel Core i7 ve 2GB GPU özellikleri barındırıyor. Son olarak üçüncüsünde 32GB RAM, 2TB depolama alanı, İntel Core i7 ve 4GB GPU özelliklerini taşıyor.

microsoft-surface-studio-2

Fiyat ne kadar?

İlk model $2,999.00, ikinci model $3,499.00, üçüncü model $4,199.00 olarak fiyatlar değişim gösteriyor. İlk model 2016‘nın sonlarına doğru satışa sunulması belirlenmiş iken diğer iki model 2017 yılında kullanıcıya sunulması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir :  Microsoft Türkiye Yaz Okulu İçin Başvurular Başladı

 

 

 

Microsoft’un Yeni Bilgisayarı: Surface Studio - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Xiaomi 2018 için 100 Milyon Akıllı Telefon Satışını Hedefliyor En Çok Çalışana Sahip Teknoloji Şirketleri Samsung Galaxy S9 Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı Samsung Çinli Otomotiv Firmasının Hissesini Alıyor Google Home Asistanına Telefon Görüşme Özelliği Geldi 200 Bin Uber Hesabı Silindi

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır