Herkes Outlook.com’un Office 365’in Yeni Bedava Sürümünü Bekliyor

Ana Sayfa » İnternet » Herkes Outlook.com’un Office 365’in Yeni Bedava Sürümünü Bekliyor
Herkes Outlook.com’un Office 365’in Yeni Bedava Sürümünü Bekliyor

Microsoft herkese bir sonraki ayın sonunda güncellemeyle birlikte Office 365 yazılımına yükseltme geleceğini vaat etti.

Microsoft Web posta hizmeti kullanıcı tabanı genelinde outlook.com’u elden geçirip yayınlamaya başladığından itibaren  uzun bir süre geçmiş gibi görünüyor – aslında, neredeyse yarım yıl geçti ve birçok kişi hala yükseltmeye dair  herhangi bir işaret görmediler.

Kendinden emin şüpheli bir twitter kullanıcısının resmi Outlook.com dan Outlook.com üzerindeki çalışmaların biteceğine  dair ‘’2017 yılına kadar bitiremezler’’ twitine cevap istemesi bazı kullanıcılar arasında alay konusu oldu.

Neowin attığı  twitinde redmon dun dediğini tanıttı ’’ herkes yeni Outlook için en geç yaz sonunda geçiş yapacak’’

Başka bir deyişle, kullanıcı tabanlı web posta hizmetinin kalan yedi hafta içinde yeni sürümü görmeniz gerekir. Bu bize, bu yazıyı yazarken hala eski Outlook.com un varlığını sürdürdüğünü gösterir.

office-products

Office 365 iyi özellikleri

Elden geçirilen Outlook.com arayüz olarak büyük değişikliklere sahip ve üretkenlik paketi içeren yeni bir dizi özellik tanıttı.

Bu özellikler şunları içeriyor:

Örneğin; bir uçuş onayı için e-posta aldığınızda seyahat planları otomatik olarak takvime ekleniyor ve akıllı adres defteri birine e-posta gönderirken göndermeyi unutmuş olabileceğin kişiler tarzında bir öneri sunuyor.

Bazı yeni arabirim öğeleri için tabii ki alışmak biraz zaman alabilir.yeterince zamanın varsa öğrenmek kadar güzel bir şey yoktur.

 

İlginizi Çekebilir :  Brazzers Rusya'da Yasaklandı

Herkes Outlook.com’un Office 365’in Yeni Bedava Sürümünü Bekliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sony’nin Xperia X Compact’ına Rakip Sharp’tan YouTube TV, Firefox tarayıcısıyla uyumlu hale getirildi Türk Telekom’dan Dünya Görme Günü’ne özel etkinlik Yabancı numara ile arama yapma – SMS atma işlemi nasıl yapılır? Google’a Bağlı Birim Verily, Doğaya 20 Milyon Sivrisinek Saldı Ücretsiz Adli Bilişim Kampı Başvuruları Başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır