Pokemon GO 1. Yıl Etkinliğine Oturduğunuz Yerden Katılabileceksiniz!

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Pokemon GO 1. Yıl Etkinliğine Oturduğunuz Yerden Katılabileceksiniz!
Pokemon GO 1. Yıl Etkinliğine Oturduğunuz Yerden Katılabileceksiniz!

Pokemon GO 1.yılına özel Chicago‘da düzenlenecek olan etkinliğe oturduğunuz yerden katılabileceksiniz.

Geçen sene Niantic firması tarafından yapılan oyununu bilmeyeniniz kalmamıştır. Bir aralar kendisini ana haberlerde bile fazlasıyla gördük. Bazıları tarafından tehlikeli bazıları tarafından eğlenceli bir oyun olarak nitelendirilen oyun bir kaç gün sonra 1 yaşına girecek. Kutlamalar ise Chicago kentinde olacak. Niantic, oyunu ilk çıkardığında bizleri şaşırttığı gibi kutlamalarda da şaşırtıyor. Çünkü bulunduğunuz yerden Grant Park‘taki yarışmaya katılabileceksiniz.

Pokemon GO 1. yıl etkinliklerine oturduğumuz yerden nasıl katılabiliriz?

Chicago‘da gerçekleşecek olan Pokémon GO Festivali’ne sadece birkaç gün kaldı. İlginç olan ise kutlamak için Chicago‘ya gitmenize gerek yok. Dünya’nın neresinde olursanız olun kutlamalara daha doğrusu Windows’un da katılımcısı olduğu üç tane kapışmaya Pokemon Go üzerinden katılıp Grant Park‘taki diğer yarışmacılarla yarışabileceksiniz.

Yarışmada Grant Park‘taki oyuncular dünyanın her yerindeki oyunculara vermek için ödüllü canavarlar yakalamaya çalışacaklar mesela yumurtaya giden  mesafeyi azaltan canavar gibi.Ardından dünyanın herhangi bir yerindeki oyuncular, Chicago’daki katılımcılar tarafından açılan ödüllerin  süresini uzatmak için ellerinden geldiği kadar çok yaratık tutmak zorunda kalacaklar.

Pokemon Go Festivali’nin yanısıra, Niantic, daha önce bölgede bulunmayan canavarları içeren Avrupa’daki Safari Zone etkinliklerini de gerçekleştirecek.Ve 9-15 Ağustos tarihleri ​​arasında Japonya’da bulunacaksanız, oyunu Yokohama’daki yıllık Pikachu Outbreak etkinliğine  katılmak için bir bahane olarak kullanabilirsiniz.

Pikachu Outbreak etkinliğini merak ediyorsanız buraya tıklayarak videoya göz atabilirsiniz.


Pokemon GO 1. Yıl Etkinliğine Oturduğunuz Yerden Katılabileceksiniz! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Elon Musk, resmi olarak 2024’de insanları Mars’a gönderecek Firefox, Windows XP ve Vista İçin Tarih Oluyor Samsung Galaxy S9 1.000 fps’lik video kaydı yapacak Sosyal medya ölçüm platformu Klout, kapanıyor En Çok Gelir Sağlayan 10 Teknoloji Şirketi Yüzlerce Küresel Elektrik Sistemi Ele Geçirildi!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır