Project Cars 2 2017 Yılında Geliyor

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Project Cars 2 2017 Yılında Geliyor
Project Cars 2 2017 Yılında Geliyor

Slightly Mad Studios, bu yıl Project Cars 2 yayınlayacağını açıkladı.

Slightly Mad Studios, 2015 yılında çıkardığı yarış oyunu Project Cars‘ın devam niteliğinde olan oyunu Project Cars 2 için 2017 yılında çıkacağını onayladı. Stüdyo, Project Cars 2 sürümünün 2017 yılının sonlarında planlandığını ve PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkacağını doğruladı.

Slightly Mad Studios, Project Cars 2 için, yayıncı olarak geri dönen Bandai Namco ile birlikte çalışacak.  Project Cars 2 170’den fazla araba ve 60’dan fazla yarış pisti içerecek. Ayrıca oyun buz, çamur ve toprak pistleri de içermeyi planlıyor. 

Project Cars 2‘de bir çevrimiçi şampiyona oyun modu yer alacak. Project Cars 2 PC’ye 12K çözünürlüğü desteklediği doğrulandı ve sanal gerçeklik desteği  de mevcut olacak. Oyun hakkında daha fazla bilgi ve çıkış tarihi ilerleyen günlerde belli olur. Lan Bell’in dediğine göre oyunda artık tamamen 3 boyutlu ağaçlar ve ekstra detaylandırılmış pistler bulunacak.

İlk oyunu çok beğenilmiş ve kullanıcılar tarafından yüksek notlar almıştı.  Bu oyununda ilk oyun gibi beklentileri karşılayacağını tahmin ediyoruz. 

İlginizi Çekebilir :  Milli Takım, CS:GO Dünya Şampiyonası'nda Finalde!

Project Cars 2 2017 Yılında Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bakış Açımızı Değiştirebilecek Uygulama : TED En güncel içeriklerin adresi: Dizüstü Haber A101 12 Temmuz’da çılgın teknolojik ürünler satmaya hazırlanıyor GTA 5 Redux Modu Geliyor Samsung büyük TV günleri başladı Hava kirliliği yeni nesillerde boy kısalığına sebep oluyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır