Samsung Galaxy Note 9 parmak izi sensörü yeni haberler geldi

Ana Sayfa » Teknoloji » Samsung Galaxy Note 9 parmak izi sensörü yeni haberler geldi
Samsung Galaxy Note 9 parmak izi sensörü yeni haberler geldi

Samsung Galaxy Note 9 ekrana yerleştirilmiş parmak izi sensörü ile ilgili yeni haberler ortaya çıktı.

Söylentilere ve biraz ileri geri, yaklaşan Galaxy Note 9‘un bir ekran parmak izi sensörüne sahip olmayacağı öne sürüldü. Ancak Kore’den yeni bir rapora göre (SamMobile aracılığıyla), Samsung‘un bir karar verme sürecinde olduğu gibi değişebileceği görünüyor.

Samsung Galaxy Note 9 ekran için parmak izi sensörü için çözümler üretildi

Raporda, Samsung Display‘in bir ekran içi parmak izi sensörü ile ilgili olarak 3-4 çözüm bulduğu belirtildi. Şirketin yakında ne yapacağına dair bir karar vermesi gerektiği söylendi. Samsung‘un herhangi bir çözümle birlikte gitmemesi ve arkaya takılan algılayıcıya bazılarının söylediği şeyle devam etmemesi veya Samsung‘un çözümlerden birini seçip onunla birlikte gelmesi mümkün olabilir. Söylentilerin dışında sonuç olarak ekrana yerleştirilmiş bir parmak izi sensörüyle gelip gelmeyeceği net değil.

Bu, Note 9 için zamanında gelmeyebileceğine dair bazı spekülasyonlara yol açtı. Ancak bu son rapor, bunun olabileceğini akla getirmektedir. Her iki şekilde de muhtemelen en iyisi, şimdiye kadar görmeden önce biraz beklemek zorunda kalacağımızdan her iki durumda göz önüne almayız. Bu nedenle net bir bilgi için beklemek en iyi çözüm olacak.


Samsung Galaxy Note 9 parmak izi sensörü yeni haberler geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google, Goo.gl URL kısaltma hizmetini kapatacak Google Partners Yaz Okulu Başlıyor Ücretsiz Viking’s drakkars Steam Key’i Google Maps’e Yeni Güncelleme Sony E3 Konferansı’nda Tanıtmış Olduğu Bütün Oyunlar! Facebook Messenger’a Filtre Özelliği Getirdi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır