Ücretsiz HardBall Steam Key’i

Ana Sayfa » Ücretsiz Steam Key » Ücretsiz HardBall Steam Key’i
Ücretsiz HardBall Steam Key’i

Ücretsiz Steam key kategorimizde bugün sizlere bir eğlence oyunu olan HardBall oyununa nasıl ücretsiz şekilde sahip olabileceğinizi anlatacağız.

HardBall seviye sistemi ile çalışan bir oyun olmakla birlikte asıl amaç bu seviyeleri başarıyla tamamlamaktır. Size sunulan etaplarda başarılı bir şekilde ilerleyip bitirmeniz yeni bir seviyeye geçmenize neden olacaktır. Karşınıza çıkan etaplarda platformun üzerinde topları tutmak ve başarılı bir şekilde topları ilerleterek yeni seviyelere geçmek sizlere oyunda ilerleyiş kaydetmeniz de yardımcı olacaktır. Oyunun bir başka özelliği ise seviyelerde ilerledikçe yeni müziklerin karşınıza çıkmasıdır. Her seviyede ve sezonda yeni müzikler sunan oyun bu şekilde kullanıcılarını oyuna bağlı tutmayı amaçlıyor.

HardBall oyununa sahip olmak için yapmanız gerekenler

İlk önce Giveaway.su sitesine Steam hesabınız ile giriş yapın daha sonra ise sadece bir kerelik sizden kendi uzantısını yüklemenizi isteyecektir. Uzantı tamamen güvenilir olmakla birlikte tek seferlik olarak karşınıza çıkacaktır. Uzantıyı indirdikten sonra , sayfayı yenileyin fare imlecini oyunun resmine götürün oyunun üstünde çıkan “Grab key” adlı mavi butona tıklayın. Görevleri yaptıktan sonra, listenin en altındaki “Grab key” butonuna basın ve karşınıza robot olmadığınızı kontrol etmeye dair bir güvenlik penceresi açılacak. Üstteki harfleri kutuya yazdıktan sonra oyununuza sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Steam Key nedir? Steam Key nasıl kullanılır?

Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ücretsiz HardBall Steam Key’i - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ford Trucks, 4S Plaza yatırımlarına  Mardin ile devam ediyor Facebook Otomatik Video Oynatma, Ses Nasıl Kapatılır Wolfteam hayatını kaybeden genç için kamuoyu duyurusu yayınladı Amazon yakında kendi posta servisini kullanacak Samsung Galaxy Note 8 Hakkında Her Şey Ortaya Çıktı Intel’in eski CEO’su Paul Otellini öldü

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır