WarCraft III’e sürpriz güncelleme yolda

Ana Sayfa » Spor - Oyun » WarCraft III’e sürpriz güncelleme yolda
WarCraft III’e sürpriz güncelleme yolda

16 Yıllık efsanevi strateji oyunu WarCraft III‘e büyük güncelleme geliyor.

WarCraft III, çıkışının üzerinden hemen hemen 16 sene geçmiş olmasına rağmen oynanmaya devam ediyor. Bu güncelleme oyunun daha kaliteli bir görünüşe kavuşmasını sağlayacak olan remasterd özel versiyonunu gelmesi bekleniyor. Yani işaretler bu yönde. WarCraft III 1.29 Invitational’da Blizzard, WCIII camiasının eski kahramanları ve yeni aktörlerini Kaliforniya’ya davet etti ve Grubby, Insomnia, Tak3r gibi isimlerle birlikte bir turnuva düzenleyeceğini açıkladı.

WarCraft III birçok yenilik gelecek

Pek çok oyuncu bu turnuvadan sonra Blizzard’ın WCIII Remastered’ı duyuracağını düşünüyor. Çoklu oyuncu moduna odaklanan firma sorunları dengelemek için hemen hemen her kahramanın yeniden yapılandırılmasının, rekabetçi hedefler için sistemin gözden geçirilmiş bir haritasını ve buna ek olarak özel maçlar için oyuncu sayısı 12’den 24’e yükseltti. Kendi özel haritalarınızı oluşturmanıza izin veren bir araç da oyuna eklendi.

Blizzard, yakın bir zamanda StarCraft’ın Remastered sürümünü yayınlayarak Battle.net yazılımına eklemişti. Güncel Battle.net yazılımının entegre edilmesiyle oyuncuların iletişimini bir hayli kolaylaştıran Remastered, beraberinde yüksek çözünürlüğü ve güncel yazılımlarla uyumluluğu da getirmişti.


WarCraft III’e sürpriz güncelleme yolda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Corsair’ın Kaby Lake için RAM, Soğutucuları ve PSU’ları Hazır Mercedes ve Bosch otonom taksilerini test edecekler Twitter’a Son Dakika Bildirim Özelliği Geliyor Türkiye Yarışta nedir? Türkiye Yarışta nasıl indirilir? YouTube Çift Tıklama Özelliği Getirdi Samsung Android P güncellemesiyle Movie Maker’ı kaldırabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır