10 adet ücretsiz Steam key – Site #1

Ana Sayfa » Ücretsiz Steam Key » 10 adet ücretsiz Steam key – Site #1
10 adet ücretsiz Steam key – Site #1

Steam, bir bilgisayar oyuncusu için vazgeçilmeyecek sayılı başlıca platformlardan sadece birisi. Sevebileceği bütün oyunları neredeyse bu platformda oynarken bazıları için bir başlangıcın gerisinde kalabiliyor. Devreye ücretsiz Steam key; random key araya girerek kişilerin para yatırmadan ücretsiz oyun sağlamasında yardımcı oluyor. Sonuçta bir oyuna para yatırmak herkes için eğlenceli bir yön olmayabiliyor. İşte karşınızda ücretsiz yararlanabileceğiniz ücretsiz Steam key; random key‘ler.

Steam birçoğumuz vazgeçilmez bir platformu haline geldi. Özellikle en sevilen oyunların bu platform üzerinde olması kişileri para yatırmaya sürükleyebiliyor. Sevdiğimiz oyunlar dışında bizi merakta bırakan bazı oyunlar olabiliyor ve fiyatlı olması para yatırıp yatırmama konusunda kararsız bırakıyor. Bu nedenle ücretsiz yollara başvuruyoruz; ücretsiz Steam cüzdan kodu ve Steam random key seçenekleri karşımıza çıkıyor. Bu sıralarda özellikle ‘random key‘ büyük ilgi görmeye başladığı görülmekte.

Ücretsiz Steam key sitesi “Banangiveway” detaylı kullanımı

Bu konumuzda sizlere ücretsiz oyun kazanmanızı sağlayacak bir yoldan söz edeceğiz. Bu gibi birçok site bulunmakta ve ilerleyen konularımızda bu siteleri sizlere sunmaya devam edeceğiz ve şimdiki sitemiz bir Steam random key sitesi olarak geçmekte. İlk olarak bu konumuzda üzerinde duracağımız bananagiveaway.com sitesine giriş yapıyoruz. Ardından Facebook veya Steam hesabımızla giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra sizlere bazı görevler verecek ve bu görevleri tamamlamamız gerekecek.

Ücretsiz Steam random key babanagiveaway

Verilerin görevleri tamamıyla bitirdikten sonra karşınıza “Pick Up The Key” aldığınız keyleri Steam ürün etkinleştirme kısmından etkinleştirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Oyunlara ulaşmanız için Active Giveaways kısmından “10 Games from one STEAM key” başlıklı hediye bölümüne ulaşabilirsiniz.


10 adet ücretsiz Steam key – Site #1 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Sahte Haberlere Karşı Kolları Sıvadı Apple ve Amazon James Bond’un Haklarını Alabilir Asgardia Uzay Ülkesi İçin Başvurular Başladı Microsoft Windows 7 desteği resmi olarak sonlandırıldı YAZGİG’18 28 Nisan’da meraklılarını bekliyor! Apple, iCloud Etkinleştirme Kilidi Aracını Web Sitesinden Kaldırdı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır