Galaxy Note 9 pil kapasitesi 3,850mAh kadar olabilir

Ana Sayfa » Teknoloji » Galaxy Note 9 pil kapasitesi 3,850mAh kadar olabilir
Galaxy Note 9 pil kapasitesi 3,850mAh kadar olabilir

Yeni raporlara göre Galaxy Note 9 pil kapasitesi 3,850mAh değerine kadar yüksek bir değere sahip olabilir.

Samsung‘un yılın ilk lansmanında merakla beklenen cihazlarını tanıttıktan sonra; söylenti değirmeni dikkatini bu yılın ikinci yarısında ortaya çıkan Galaxy Note 9‘a yöneltti. Çin‘den gelen yeni bir söylentiye göre, Note 9 batarya kapasitesi 3,850mAh değerine kadar artabilir.

Özellikle akıllı telefon üreticileri, cihazın kalınlığını veya ağırlığını önemli ölçüde arttırmadan, özellikle de daha büyük bataryaları müşteriler için her zaman takdir etmektedir. Yani Galaxy Note 9 aslında bir 3.850mAh pil ile geliyorsa, Samsung kesinlikle hayranlarının isteklerini gerçeğe dönüştürecektir. Karşılaştırma uğruna Note 8, 3,300mAh bataryaya sahiptir.

Galaxy Note 9 pil kapasitesi için öncekine nazaran daha büyük yer ayırması gerekiyor

Ancak, şirket daha büyük batarya için yer açmak için içeride bazı şeyleri hareket ettirmek zorunda kalacak. Birden fazla rapor Note 9‘un ekran tabanlı bir parmak izi sensörüne sahip olacağını öne sürdü. En son söylentiler aynı zamanda Note 9 Samsung‘un ilk akıllı telefonunun ekranın kendisinde bir parmak izi algılayıcısına sahip olacağı söyleniyor. İlgili habere gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bunların hiçbiri henüz Samsung tarafından resmi olarak doğrulanmadı. Bu yüzden daha fazla bilgiye sahip olana kadar bilgileri bir ihtimal olarak ele almalıyız. Samsung‘un bu yılın ikinci yarısından önce Note 9‘u tanıtması beklenmiyor.


Galaxy Note 9 pil kapasitesi 3,850mAh kadar olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Şuana Dek En Çok Dinlenen Şarkı Değişti: Artık Despacito Çin’de 3 yıl içerisinde 13.000 site sansürlendi Google, Aramalara ‘Kişisel’ Sekmesi Ekledi PUBG, Xbox One’da bir ayda 3 milyon oyuncuyu aştı Samsung, İadesi Yapılmayan Note 7’ler Devre Dışı Kalacak LG G8S ThinQ özellikleri – fiyatı nedir? İşte detaylar

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır