Tales from the Borderlands oyunu ücretsiz dağıtılıyor

Ana Sayfa » Ücretsiz Steam Key » Tales from the Borderlands oyunu ücretsiz dağıtılıyor
Tales from the Borderlands oyunu ücretsiz dağıtılıyor

Twitch almış olduğu bir karar sonucunda bazı kullanıcılarına “Tales from the Borderlands” oyununu bir süreliğine ücretsiz olarak dağıtıyor.

Twitch oluşturmuş olduğu kampanya sonucu 11 Ocak21 Ocak arasında başlayarak, Twitch Prime üyeleri, Twitch Prime üyeliği ile Tales from the Borderlands oyununu ücretsiz olarak alabilecekler. Eğer bir Twitch Prime üyesi değilseniz, sitenin resmi web sitesinden ücretsiz deneme için kayıt olabilirsiniz.

Tales from the Borderlands oyunun konusu nedir?

Tales from the Borderlands oyunu, The Wolflands of The Wolf ve The Walking Dead: A Telltale Games Series‘in yaratıcıları tarafından hazırlanan, beş bölümlük bir maceralı oyun dizisidir. Borderlands 2‘de görülen olaylardan sonra Pandora’nın acımasız dünyasında yer alan bu oyun, Borderlands‘ın mizahıyla dolu bir hikayeye yer edinmekte. 2014 yılı yapımı oyunun Türkçe dil desteğinin bulunmaması yanında Steam üzerinden 40 Tl satış birimiyle satılmakta.

Twitch Prime nedir?

Twitch Prime, Amazon Prime‘da yer alan Twitch‘ta yeni bir premium deneyimdir. Yararları, aylık oyun içi yağmalamayı, Twitch‘ta reklamsız görüntüleme, her 30 günde bir bir kanal aboneliği imkanı sunar. Ayrıca birincil üye olmanın tüm avantajlarını içerir.

ABD, İngiltere, Kanada, Almanya, Fransa, Avusturya, Belçika, İtalya ve İspanya. Burada 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Bunu yaptığınızda, Twitch hesabınızı Amazon hesabınıza bağlayarak hemen tüm Twitch Prime avantajlarını elde edebilirsiniz.


Tales from the Borderlands oyunu ücretsiz dağıtılıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

En Çok Nükleer Silaha Sahip Olan 9 Ülke HP, 50.000 dizüstü bilgisayarının pillerini geri çağırdı Samsung Galaxy Note 9 parmak izi sensörü yeni haberler geldi Twitter’ın tweet fırtınası özelliği Android’e geldi SpaceX’in Falcon Heavy roketinin kalkış tarihi ve özellikleri ByLock uygulaması hakkında bilmediğiniz 5 bilgi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır