YouTube neden açılmıyor? YouTube çöktü mü?

Ana Sayfa » Sosyal Medya » YouTube neden açılmıyor? YouTube çöktü mü?
YouTube neden açılmıyor? YouTube çöktü mü?

Youtube çöktü mü? Youtube.com neden açılmıyor? En çok video paylaşım sitelerinin başında gelen Youtube’ye giriş yapmak isteyen vatandaşlar geçici hata uyarısıyla karşılaştı. Henüz resmi bir açıklamanın yapılmadığı sorunun Doğu Avrupa’yı kapsadığı düşünülüyor. Google ve internet servisleri üzerinde sıkıntılar yaşanıyor. Sorun Youtube’nin yanı sıra Google’ın diğer uygulamalarında da yaşanıyor. Google, Youtube ve Google uygulamalarını kapsayan sorunun Doğu Avrupa özelinde olduğu düşünülüyor. İlerleyen dakikalarda Google hizmetlerine erişim yavaş yavaş sağlanmaya başlandı.

Youtube çöktü mü sorusu, yaşanan erişim sıkıntısı dolayısıyla pek çok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. İnternet üzerinden Youtube çöktü mü ve neden açılmıyor sorusu ile konuya yanıt arayan kullanıcılar, sorununun temelini öğrenmek istiyor. Peki, Youtube çöktü mü ve neden açılmıyor? İşte, Youtube çöktü mü ve neden yavaş sorusu hakkında detaylı bilgiler

Youtube çöktü mü ve neden çalışmıyor soruları, internet kullanıcılarının sosyal medya üzerinden araştırdığı hususlar arasında yer almaya başladı. Bir internet servis sağlayıcısından kaynaklı olarak yaşanan problem dolayısıyla son Youtube’a girişlerde problem yaşandı.

Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

YouTube neden açılmıyor? YouTube çöktü mü? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 acheter followers

RASTGELE İÇERİKLER

BlackBerry KeyOne Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Özellik Samsung CHG90 49 inç monitör detaylı inceleme Qualcomm 103 milyar dolarlık teklifi reddetti Samsung Galaxy Note 9, 5G desteğiyle gelebilir Microsoft’un Yeni Bilgisayarı: Surface Studio Cem Korkmaz ihtihar mı etti?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır