Dailymotion Hacklendi!

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Dailymotion Hacklendi!
Dailymotion Hacklendi!

Video izleme platformların başlarında gelen isimlerden biri olan Dailymotion, hackerlar tarafından kullanıcıların hesapları hacklendi.

Son zamanlarda bir çok platformda tanınmış kişilerin yanı sıra siteye ait bütün kullanıcıların bilgileri hackerlar tarafından ele geçirildiğine bir çoğumuz şahit oldu. Şimdi ise sonuncusu olacak diyemeyeceğimiz ama baskın niteliğinde bir hacklenme gerçekleşti. Fransa lokasyonlu video izleme platformu olan Dailymotion, 20 milyona yakın kullanıcının bilgisiyle birlikte hacklendi.

Yapılan açıklamalara göre Dailymotion‘da yer alan 85 milyona yakın kayıtlı e-postanın hackerlar tarafından bulundu ve bu hesapların sadece 18 milyonu ele geçirdiklerini açıkladı. Dailymotion tarafından net bir yanıt gelmez iken kullanıcıların hesap güvenliği için hesaplarının şifrelerini değiştirmelerinin gerektiğini açıkladı. Bu bilgilerin  yanında saldıran veya saldıranların kimliği belirmemiş durumda.

 


Dailymotion Hacklendi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Bazı Sayfalarda Gri Tikleri Kaldırdı Apple iPhone 8 3B Yüz Tanıma Teknolojisi İle Gelebilir Facebook 2017 “EN”lerini paylaştı Hayalimdeki Robot Projesi, Çocukların Hayalindeki Robotu Bekliyor Assassin’s Creed serisi Steam’de indirime girdi Apple Pencil desteği ile daha ucuz 9.7 inç iPad gelecek

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır