Facebook Silinen Herşeyi Geri Getirme

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Facebook Silinen Herşeyi Geri Getirme
Facebook Silinen Herşeyi Geri Getirme

Facebook’ta sildiğimiz mesajları geri getirmek zaman zaman mümkün olmuyor fakat Facebook’un bize sunmuş olduğu özellik ile arşivimizi indiriyoruz.Arşivde bugüne kadar sildiğimiz bütün konuşmalar,yüklediğimiz fotoğraflar,videolar,takipçilerimiz,arkadaşlıktan çıkardığımız kişiler ve birçok seçeneği görmek mümkün.

Bazen mesajları sildiğimiz de pişman oluyoruz.Yanlışlıkla silinen mesajlar veya kasıtlı silinen mesajlar pişmanlık yaratabiliyor.Göründüğü üzere bütün bilgilerimiz saklanıyor ve bir arşiv şeklinde Facebook sunucularında barındırılıyor.Sildiğimiz mesajların tamamen silinmesi söz konusu değil ve bu insanda bir şüphe uyandırıyor.Yeni çıkan haberlere göre Facebook‘un bilgilerimizi pazarlama amacı ile kullandığı da kanıtlandı.

Facebook Arşivi Nasıl İndirilir ? 

Facebook hesabımıza giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ üst kısmından hesap ayarlarını açın ardından karşınıza çıkan sayfada genel hesap ayarları sekmesinin alt kısmındaki Facebook verilerinin kopyasını indir butonunu göreceksiniz.Tıkladığınız sayfada açılan sekmede arşivimi başlat butonu karşınıza gelecektir.

facebook-arşiv

Arşivi başlat butonuna tıkladıktan sonra “Fotoğraflarını, duvar yazılarını, mesajlarını ve diğer bilgilerini bir araya toplamamız biraz zaman alabilir. Daha sonra hesabının güvenliği için senden kimliğini doğrulaman istenecektir.” şeklinde bir yazı çıkıyor.Onay butonuna basarsanız şifre doğrulamasının ardından arşiv işlemi başlatılacaktır.

facebook-arşiv-işlemleri

Arşiv indirme işleminin başlatılmasının ardından mail adresimize gelen bilgilendirme mesajından sonra arşivimizi indirebiliriz.

 

facebook-arşiv-indirme

Onay mailinin ardından arşiv sayfasına girdiğimizde bizi böyle bir görüntü bekliyor arşivi indir butonuna tıkladıktan sonra indirme işlemi başlayacaktır

facebook-arşiv-nasıl-indirilir

Arşivi inceledikten sonra hemen yok etmenizi öneririz ayrıca özel bilgilerinizi Facebook üzerinden sakın aktarmayın gördüğünüz üzere mesajlar ve bilgiler barındırılıyor ne kadar istesek de kökten silemiyoruz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Facebook Silinen Herşeyi Geri Getirme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

ramazan yiğit08 Temmuz 2017

arşivi indirdim arşiv eksik

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Alt tuşu ile sonsuzluk işareti (∞) nasıl yapılır? Metin2 Pvp Neden bu kadar çok oynanıyor? Papara Nedir? Nasıl Kullanılır ve Avantajları Neler? İronik1Dünya Herkese Yeni Bir Dünya En İyi Torrent Siteleri Gelecek büyük Windows 10 güncellemesi için isim belirlendi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır