Facebook toplu sayfa silme işlemi nasıl yapılır?

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Facebook toplu sayfa silme işlemi nasıl yapılır?
Facebook toplu sayfa silme işlemi nasıl yapılır?

Bu içerikte sosyal ağın bazı açıklarından yararlanarak zorla beğendirilen sayfalar için Facebook toplu sayfa silme işlemini göstereceğiz.

Eğer bir Facebook kullanıcısı iseniz, bazı yöntemler ile beğenmek istemediğiniz bir sayfayı zorla beğendirme imkanı bulunmakta. İzin vermiş olduğunuz uygulamalar veya bazı Facebook açıkları ile bu durum oluşabilir. Hatta daha önceden belli bir amaçla beğenmiş olduğunuz sayfa isim&konsept değişikliğine uğrayabilir. Bu durum oluştuğunda bildirim gitmemesi bile olası bir durumken yeni bir konseptle paylaşım yapan sayfayı daha önceden beğenmediğinizi sanabilirsiniz. Sonuç olarak paylaşımlarını görmek istemediğiniz birçok sayfa yer alıyor olabilir. Bu nedenle gözükmesini istemediğimiz sayfalar bir zaman birikerek bizlerin sinirlerini gerebilir.

Facebook toplu sayfa silme işlemi nasıl yapılır?

Daha önceden beğendiğiniz sayfalar isim değiştirebilir veya izin verdiğiniz uygulamalar izninizi kullanarak bazı sayfaları zorla beğenme işlemi yaptırabilir. Sonuç olarak bu içerikte temel amaç olarak Facebook toplu sayfa silme işlemi yapmak olacak. Peki Facebook sayfa beğenmekten vazgeçme işlemi nasıl yapılır?

Facebook toplu sayfa silme işlemi

Endişelenmeyin ki işlem çok pratik bir şekilde yapılabiliyor. Hatta bu hizmeti Facebook‘un ta kendisi sunmaktadır. Ancak buradaki hizmet tüm sayfaları topluca silmenize olanak sağlamıyor. (Belli bir kodlama ile sayfaların hepsi seçilmesi sağlanabilir.) Silinecek olan sayfaları manuel olarak sizin seçmeniz gerekiyor.

  1. İlk olarak BURAYA tıklayarak Facebook‘un “Beğenilen Sayfalar” adındaki hizmet sayfasına giriş yapıyoruz.
  2. Ardından Beğendiğiniz Sayfaları Gözden Geçir kısmındaki “Kullanmaya Başla” butonuna tıklıyoruz.
  3. Son olarak beğenmekten vazgeçmek istediğimiz sayfaları seçerek “İleri” butonuna tıklayarak onaylıyoruz.

Facebook toplu sayfa silme işlemi nasıl yapılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Mesajlaşma uygulaması Imo, 500 milyon yüklemeyi geçti PlayStation’dan Harika Yarışma Huawei birkaç yıl içerisinde küresel teknoloji devi olacak! Google ve Levi’s ortaklığı sonucu akıllı ceket satışa çıkıyor Android Cihazlarda Pil Ömrüne Zarar Veren 10 Uygulama Dropbox ve Drive’a Erişim Engeli!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır