Instagram Bana Bir Soru Sor özelliği nasıl kullanılır?

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Instagram Bana Bir Soru Sor özelliği nasıl kullanılır?
Instagram Bana Bir Soru Sor özelliği nasıl kullanılır?

Eğer Instagram Bana Bir Soru Sor özelliğini kullanmak istiyorsanız bu içerikte rahatça öğrenebileceksiniz.

Facebook yıllar öncesinde harika bir hamle yaparak Instagram‘ı satın aldı. Bunun sonucunda her gün milyonlarca insanlar sosyal ağa giriş yapmakta ve saatlerini geçirmekte. Şirket WhatsApp gibi satın alımlarda büyük hamleler uygulayarak dünya çapında büyük bir kitle ve veriye sahip. Bunun sonucunda fiziksel bir ürün üretmeden dünyanın en kazançlı şirketleri arasında yer almakta. Şirket eklemiş olduğu özellikler ile işlevsellik bakımından nokta atışı sağlıyor. Sürekli gelişim içerisinde olan Instagram, en son özelliklerinden olan “Bana Bir Soru Sor” özelliğinin kullanım ve ilgi oranları da çok hızlı bir şekilde arttı. Eğer bu özellik dikkatinizi çektiyse ve kullanmak için can atıyorsanız konunun tam yeri. Bu can alıcı özelliği kullanmak için Instagram üzerinde yeterince kurcalama yapıp bulamamış olabilirsiniz. Instagram Bana Bir Soru Sor özelliği nasıl yapıldığı hakkında araştırmalar sonucunda kısa ve öz sonuca aşağıdaki adımlardan ulaşabilirsiniz.

Instagram Bana Bir Soru Sor özelliği nasıl kullanılır?

Hikayelerinize önem katmak ve insanların neler düşündüğünü, eğlenceli vakitler geçirmek için harika bir hikaye eklentisi denebilir. Eğer Instagram Bana Bir Soru Sor özelliğini bulamadıysanız aşağıdaki adımları takip ederek kısa sürede işlemi kavramış olacaksınız.

Instagram Bana Bir Soru Sor özelliği kullanımı

  1. İlk olarak aşağıdaki görselde ki gibi Hikaye paylaşma alanına gelerek yuvarlak içerisindeki “Çıkartma” ikonuna tıklıyoruz.
  2. Daha sonra çıkartmalar alanındaki Sorular çıkartmasına tıklıyoruz ve istediğimiz soruyu belirliyoruz. Instagram Bana Bir Soru Sor özelliği kullanımı 2
  3. Hikayeyi hazırladıktan sonra paylaşabilirsiniz
  4. Daha sonra gelen cevaplar için kendi hikayenize girerek aşağı kısımdaki gelen yanıtları gizli veya açık olarak paylaşabilirsiniz.

Instagram Bana Bir Soru Sor özelliği nasıl kullanılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Instagram’a arkadaşlarınızla birlikte canlı yayın özelliği geldi IPhone 8’in Arka Kasasının Görüntüleri Sosyal Medyaya Sızdırıldı Google Haritalara Yeni Güncelleme Geldi Apple, TV uygulamasına canlı yayın haberleri ekliyor Xiaomi Black Shark ‘sıvı soğutmalı’ oyun telefonu açıklandı NASA uzaya göndereceği gemiye isminizi yazıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır